Monaco – Brest 2:0 (kon.) | Angers – Lens 2:2 (kon.) | Lorient – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Nîmes – Nantes 1:1 (kon.) | Remeš – Montpellier 0:0 (kon.) | Lille – Štrasburg 1:1 (kon.)
Marseille – Lyon 1:1 (kon.)
Stade de Reims
0:0 (0:0)
HSC Montpellier
cz Nedeľa 28.02.2021, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Mnoho fotbalové krásy tento zápas nenabídl. Utkání tedy končí bezbrankovou remízou. Celkem jsme viděli pět střel na branku, gólmani neinkasovali. (16:50:48)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:10.

90+2

90+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Elye Wahi (Montpellier) to zkoušel individuálně, ale u postranní čáry přišel o míč. Hrát tak mohou domácí.

88
    Hostující brankář vykopává od své branky, nutno poznamenat, že s rozehrávkou příliš nepospíchal.

87
    Hraje se na polovině hrací plochy, momentálně to vypadá tak, že tento zápas mít svého vítěze nebude.

85
    Arbër Zeneli (Reims) se dostával na druhé straně do zakončení, ale vypálit nedokázal. Míč totiž na hrací ploše nezastihl.

85
    Hosté se po delší době dostali před branku, Junior Sambia (Montpellier) zkoušel něco vymyslet, ale nedokázal vypálit, ani přihrát na spoluhráče.

83
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moreto Cassama, přichází El Bilal Touré.

81
    Okolo deseti minut zbývá do konce tohoto zápasu. Na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme. Mírnou převahu mají domácí, ale nedaří se jim.

80
    Žlutou kartu dostává Boulaye Dia (Stade de Reims).

79
    Domácí fotbalisté hrají aktivně, tlačí se do střeleckých pozic, obrana HSC se musí bránit.

77
    Arbër Zeneli se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana mu nedala mnoho prostoru.

75
    Daniel Congré (Montpellier) na poslední chvíli dokázal zastavit zajímavě vypadající akci domácích. Fotbalisté v červeném ani tuto šanci proměnit nedokázali.

74
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Valon Beriša.

73
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Joris Chotard.
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Arnaud Souquet.

73
    Wout Faes (Reims) vhazuje na útočné polovině, v akci pokračoval Arbër Zeneli. Přihrávkou hledal spoluhráče před brankou, ale pas byl zblokovaný.