Vigo – Valladolid 1:1 (kon.) | Cadiz – Real Betis 0:1 (kon.) | Granada – Elche 2:1 (kon.)
Villarreal – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Granada CF
2:1 (1:1)
Elche CF
cz Nedeľa 28.02.2021, 18:30 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španielska LaLiga • 25. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:12. (20:28:08)

Je konec! Granada nakonec zvládla domácí duel s Elche a vítězí 2:1. Domácí Granada byla prakticky celou dobu aktivnějším týmem, ale do vedení se dostala až ve 32. minutě, kdy se prosadil Domingos Quina. Za hosty však pět minut přes přestávkou srovnal Boyé. Po změně stran Elche dokázalo srovnat obraz hry, ale poslední slovo si vzala Granada. Deset minut před koncem rozhodl o triumfu domácích Antonio Puertas.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Víctor Díaz (Granada CF).

90+1
    Elche se snažilo zaútočit po levé straně, jenže kombinace skončila přihrávkou do zámezí. Vhazovat bude domácí Granada.

90
    Nastavují se tři minuty!

89
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Yan Eteki, přichází Jesús Vallejo.

88
    Granada nyní zahrávala rohový kop, který se domácí rozhodli rozehrát přihrávkou do kombinace. Domácí se hlavně snaží držet čas.

87
    Elche potřebuje hrát na polovině soupeře, jenže domácí fotbalisté jsou důrazní v soubojicích na polovině hřiště a nepouští soupeře do tlaku.

86
    Herrera si na malém vápně dělal prostor pro zakončení, jenže špičkou kopačky poslal míč těsně vedle levé tyčky.

85
    Roberto Soldado se po pravém křídle protáhl do pokutového území, ale důrazný Nino mu špičkou kopačky ukopl míč na rohový kop.

84
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Roberto Soldado.
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Fidel, přichází Nino.

83
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Dimitri Foulquier, přichází Adrián Marín.

83
    Dimitri Foulquier si nyní skvěle splnil také defenzivní povinnosti a před napadajícím soupeřem odkopl míč na polovinu hřiště.

82
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Guido Carrillo, přichází Víctor Rodríguez.

80
    Granada právě vstřelila branku!
    Granada si bere zpět své ztracené vedení! Na přihrávku z pravé strany si v pokutovém území naběhl ANTONIO PUERTAS, který předskočil obránce a poslal míč k tyči!

80
    Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut. Elche v posledních minutách srovnalo obraz hry a pokračuje v obléhání šestnáctky Granady.

79
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Emiliano Rigoni, přichází Pere Milla.