Vigo – Valladolid 1:1 (kon.) | Cadiz – Real Betis 0:1 (kon.) | Granada – Elche 2:1 (kon.)
Villarreal – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Villarreal CF
0:2 (0:1)
Atlético Madrid
Nedeľa 28.02.2021, 21:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španielska LaLiga • 25. kolo

V druhom polčase napokon padol ešte jeden presný zásah, v 69. minúte hosťujúci Félix upravoval na 0:2! Domáci mali viacero šancí, ale ani jednu z nich nepremenil a tak doma nezískali ani bod a nestrelili ani jeden gól.

Ďakujem za pozornosť, prajem dobrú noc! (22:57:43)

90+2

90+1
    Morenovo zakončenie spoza pokutového územia nebolo úspešné, zrejme to je všetko, čo sme už z tohto zápasu videli.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

88
    Zakrátko nemal Oblak problémy ani so zakončením od Baccu, ktoré rovnako smerovalo len do stredu brány.

87
    Parejovo zakončenie smerovalo len do stredu brány, s týmto zakončením si Oblak poradil.

86
    Zmenu skóre neprinieslo ani toto nepresné zakončenie od domáceho Costu.

85
    Atlético Madrid sa po zisku lopty nemá kam ponáhľať, pohodlne kombinuje na svojej polovici ihriska.

84
    Sme už teda v záverečnej časti tohto stretnutia. Domáci po viacerých zahodených šanciach stále prehrávajú 0:2!

83
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Ángel Correa, prichádza Lucas Torreira.

82
    Tak to je už aj smola pre domácich! Ani z tejto šance gól nepadol, zakončenie od Baenu letí tesne nad brvno hosťujúcej brány!

80
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu, niečo sa však ešte určite bude nadstavovať.

79
    Čas sa domácemu celku už rýchlo kráti, takéto zahodené šance budú Villareal mrzieť.

78
    Ďalšia premárnená šanca domácich! V pokutovom území sa ocitol Bacca, ale v ideálnom postavení zakončil veľmi nepresne a lopta ani len netrafila bránu súpera!

76
    Pomaly sa dostávame do záverečnej časti tohto stretnutia. Vyzerá to, že hostia pôjdu domov s troma bodmi vo vrecku.

75
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Luis Suárez, prichádza Geoffrey Kondogbia.

73
    Zaujímavé zakončenie od Morenu ramenom končí na tyčke! Veľká škoda pre domácich, dráma mohla byť na svete!

72
    Atlético sa dostáva k lopte, hostia pohodlne kombinujú na svojej polovici ihriska.