Sampdoria – Bergamo 0:2 (kon.) | Crotone – Cagliari 0:2 (kon.) | Inter – CFC Janov 3:0 (kon.)
Udinese – Fiorentina 1:0 (kon.) | Neapol – Benevento 2:0 (kon.) | AS Rím – AC Miláno 1:2 (kon.)
AS Rím
1:2 (0:1)
AC Miláno
cz Nedeľa 28.02.2021, 20:45 • Olimpico, Řím • Talianska Seria A • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:43:51)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 10:14. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 14:9.

Je konec tohoto skvělého zápasu, ve kterém nakonec AC Milán zvítězil nad AS Řím poměrem 2:1.
    Už ve 4. minutě sice hosté vstřelili branku, ale ta díky ofsajdu nebyla uznána. O pár minut později se trefil také Zlatan Ibrahimović, ale opět z ofsajdu. Ve 27. minutě napálil břevno Simon Kjaer. O minutu poté se Henrich Mchitarjan dočkal gólu, ovšem po faulu spoluhráče a nebyl tak uznán. Nakonec ve 42. minutě získal AC Milán pokutový kop, ke kterému se postavil Franck Kessié a rozvlnil síť.
    Do druhé půle vstoupili domácí skvěle, jelikož v 50. minutě srovnal Jordan Veretout. Odpověď ale přišla o osm minut později. Gólem se zapsal mezi autory Ante Rebić. V 72. minutě skončila Mchitarjanova střela nad bránou. Konec utkání už si AC Milán dokázal pohlídat.
    AC Milán vyhrál nad AS Řím 2:1.

90+6

90+6
    Franck Kessié byl dohrán ve středu hrací plochy a sudí odpískal faul Mchitarjanovi.

90+5
    Samuel Castillejo uviděl kartu žluté barvy, když nakopl soupeře ve hře o míč.

90+4
    Rafael Leao vyvezl míč po levé straně, ovšem následně mu byl balón odebrán.

90+3
    Henrich Mchitarjan našel ve vápně Stephana El Shaarawyho, kterému se ale nepovedlo zakončit. K míči se ale dostal opět Henrich Mchitarjan, ovšem jeho rána letěla pouze do rukou Donnarummy.

90+2
    Posléze musel být Samuel Castillejo ošetřován, ale vypadá to, že především tahá čas.

90+1
    Samuel Castillejo nyní zůstává ležet na hrací ploše po souboji se Stephanem El Shaarawym.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Lorenzo Pellegrini už uviděl za své řeči žlutou kartu.

88
    Gianluca Mancini šel do souboje s Leaom nešikovně, když stáhl k zemi soupeře.

85
    Nyní se ovšem hraje velmi tvrdě a Davide Calabria uviděl od sudího žlutou kartu za svůj faul ve středu hrací plochy.

85
    Franck Kessié po levé straně vyslal do šance Rafaela Lea, jenž upadl uvnitř vápna, ale rozhodčí nechává hru pokračovat.