Příbram – Liberec 0:2 (kon.) | Teplice – Opava 3:1 (kon.) | Zlín – Bohemians 0:0 (kon.)
Plzeň – Sigma Olomouc 1:0 (kon.)
FC Zlín
0:0 (0:0)
Bohemians 1905
cz Sobota 06.03.2021, 16:00 • Stadion Letná, Zlín • Česká FORTUNA:LIGA • 22. kolo

Ve druhém poločase se hrál bojovný fotbal s minimem příležitostí. Krátce po změně stran nebezpečně hlavičkoval Puškáč, těsně však domácí branku minul. Zlín mohl rozhodnout deset minut před koncem díky penaltovému faulu Hůlky na Poznara, Dominik Simerský však z pokutového kopu branku přestřelil a zápas dospěl k bezbrankové remíze. (17:56:29)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:14.

90+4

90+4
    Hlinkův centr našel před brankou Tomáše Poznara, ten do míče jemně trkl hlavou, nasměroval jej ale mimo branku.