Valladolid – Getafe 2:1 (kon.) | Elche – Sevilla 2:1 (kon.) | Cadiz – Eibar 1:0 (kon.)
Osasuna – Barcelona 0:2 (kon.)
Real Valladolid
2:1 (2:1)
Getafe CF
cz Sobota 06.03.2021, 14:00 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Španielska LaLiga • 26. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 1:6. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:19. (15:57:02)

Je dobojováno! Domácí celek si připisuje tři body po dobrém začátku utkání, druhý poločas si již obrannou taktikou pohlídali. Getafe bylo ve druhém poločase aktivní, ale moc vyložených šancí nemělo a tři body zůstávají ve Valladolidu.

Real Valladolid 2:1 Getafe CF
    Branky: 14. Plano (Orellana), 24. Weissman – 37. Jaime Mata (Ünal).
    ŽK: 56. Alcaraz (RVL), 66. Sergio González (trenér) (RVL), 80. Fede (RVL) – 53. Kubo (GET), 57. Nyom (GET).
    ČK: 85. Jaime Mata (GET).

90+6

90+5
    Hosté to již otevřeli a nikdo z hráčů již nebránil. Dvakrát se tak Valladolid hnal do otevřené obrany, ale v souboji jednoho na jednoho byl nyní pískán útočný faul.

90+3
    Naopak do útoku se po pravé straně dostali domácí, kteří dokonce z pravé strany vyslali nebezpečnou střelu, jenž byla sražena na roh. Sudí ovšem viděli ofsajd.

90+2
    Nejdříve domácí hodně dlouho vhazovali na pravé straně a poté udělali faul. Pokračovat se tak bude standadní situací z hloubi pole.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu se bude naprosto zaslouženě nastavovat pět minut. Nastavení začíná vhazováním domácího celku.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby a hostující celek obstřeluje branku Valladolidu. Obrana domácích ale nadále odolává.

89
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar Plano, přichází Luis Pérez.

88
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Carles Aleñá, přichází Francisco Portillo.
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Allan Nyom, přichází David Timor.

87
    Valladolid je již blízko k zisku tří bodů, které by jim pomohly. Getafe se celý druhý poločas snaží, ale chybí kvalita v koncovce či finální přihrávka.

85
    Jaime Mata hrál celé utkání tvrdě, ale teď to přehnal, ukázala se v něm frustrace a neudělal vůbec týmový zákrok. Při faulu se ohnal kopačkou a zasáhl protihráče do nejhorších míst. Sudí s červenou kartou neváhal.

83
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Jota.

82
    Domácí hráče už chytají také křeče, jeden z nich je nyní napravován u postranní čáry.

80
    Ve vzdušném souboji si počínal nedovoleně domácí Fede, který spíše uklouznul a hráč přes něj předal. I tak čerstvá tvář na hřišti vidí kartu.

79
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Ángel Rodríguez.

78
    Getafe kombinovalo v útoku a po centru mohl pokračovat Kubo na pravém křídle, ale píská se ofsajd. Pokračovat se tak bude rozehrávkou domácích.

75
    Poslední minuty nepřipomínají moc zábavný fotbal. Hraje se ve středu hřiště, hodně se přerušuje a nevidíme moc nadějné kombinace.