Spezia – Benevento 1:1 (kon.) | Udinese – Sassuolo 2:0 (kon.) | Juventus – Lazio 3:1 (kon.)
Spezia Calcio
1:1 (0:1)
Benevento Calcio
cz Sobota 06.03.2021, 15:00Talianska Seria A • 26. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (17:03:44)

Dnešní utkání je u konce. Hosté šli do vedení ve 24. minutě, kdy se trefil Adolfo Gaich. Vedení však ve druhém poločase neuhájili, dvacet minut před koncem totiž uklidil míč do odkryté branky Daniele Verde a zajistil tak svému týmu alespoň bod z dnešního utkání. Domácí byli ve druhém poločase jasně lepším týmem. Benevento se pouze bránilo na vlastní polovině a čekalo na závěr zápasu. Speziu čeká v dalším utkání 12.3. výjezd na hřišti silné Atalanty. Benevento se utká o den později doma s Fiorentinou.

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:17.

90+5

90+5
    Giulio Maggiore míč kroutil do vápna, ale našel pouze borce v modré dresu a ten odvrátil míč do bezpečí.

90+5
    Roh pro domácí.

90+4
    Domácí drží míč na polovině soupeře a ještě hledají prostor pro závěrečnou šanci.

90+3
    Hezký pas dostal na levou stranu Andrej Galabinov, ten už koukal do vápna, rozhodčí mu akci ukončil zvednutým praporkem.

90+2
    Žlutou kartu dostává Bryan Dabo (Benevento Calcio).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Kousek za vápno dostal míč Gabriele Moncini a zkusil to vypálit na branku. Hodně důrazný pokus však branku Zoeta přeletěl.

89
    Na pravé straně prošel přes dva soupeře Salva Ferrer a nabízel další balon do vápna, našel ale pouze jednoho ze soupeřů.

87
    Z hloubky hřiště se o další míč do vápna snažil Salva Ferrer. Tentokrát si pro jeho nabídku došel brankář Lorenzo Montipò.

86
    Z levé strany zaznamenal nepřesný centr do vápna Barba, který míč napálil až na tribunu.

85
    Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Daniele Verde, přichází Andrej Galabinov.
    Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Tuia, přichází Luca Caldirola.
    Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Artur Ionita, přichází Bryan Dabo.

84
    Na hrací ploše se nyní nachází hostující bek Alessandro Tuia, má nějaký zdravotní problém.

83
    Na levé straně nabral rychlost Diego Farias a snažil se dostat do vápna. V tom mu zabránil dobrým obranným zákrokem Alessandro Tuia.