Sparta Praha – Plzeň 3:1 (kon.)
AC Sparta Praha
3:1 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
Streda 12.05.2021, 18:00 • Generali Česká pojišťovna Arena, Praha - Bubeneč • Česká FORTUNA:LIGA • 23. kolo

Sparta Praha má za sebou vydarený druhý polčas. Domáci v ňom strelili tri góly a tak sa stali víťazom tohto stretnutia v pomere 3:1!

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok večera. (19:55:31)

90+5

90+4
    Sparta dala gól!
    No a je definitívne rozhodnuté o osude tohto stretnutia! Hostia už všetko vsadili na jednu kartu, domáci vpadli do otvorenej obrany, Wiesner poslal presnú prihrávku do behu ADAMOVI KARABECOVI a ten sám pred brankárom Staněkom nezaváhal – 3:1!

90+3
    Čoskoro už aj nadstavený čas bude minulosťou. Vyzerá to, že Sparta získane doma všetky tri body.

90+2
    Striedanie v tíme AC Sparta Praha: z ihriska odchádza Lukáš Juliš, prichádza Martin Minčev.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90
    Plzeň zahrávala rohový kop, ale ten nič nebezpečného pre bránu domácich neznamenal.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

88
    Plzeň bude musieť začať aj riskovať. Sparta sa zrejme stiahne na svoju polovicu a bude chcieť tento výsledok už ubrániť.

87
    Veľa času hosťom na vyrovnanie už nezostáva. Domáci môžu byť zatiaľ s druhým polčasom veľmi spokojní, dali dva góly a majú veľkú šancu doma zvíťaziť.

86
    Loptu si na biely bod postavil slovenský reprezentant DÁVID HANCKO a prudkou strelou pod brvno posiela Spartu Praha do vedenia 2:1!

85
    Bola nariadená penalta pre Spartu Praha! Hlavný rozhodca Pechanec sa išiel pozrieť na monitor kde si preskúmal situáciu v pokutovom území hostí, kde k zemi padol Karabec po zákroku od Havla a domáci majú veľkú šancu ísť do vedenia!

84
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Ondřej Mihálik, prichádza Joel Ngandu Kayamba.

83
    Vyzerá to, že záver tohto zápasu by mohol patriť domácim futbalistom. Sparta pokračuje vo svojej útočnej aktivite.

82
    Stále tak platí nerozhodný stav 1:1! Oba tímy ešte potrebujú zbierať body, Sparta je v hre o druhé miesto a tak aj o Ligu majstrov, Plzeň zase bojuje o Európsku ligu.

81
    Striedajúci Součk si prebral výbornú prihrávku od Wiesnera, ale nedokázal tento únik zakončiť gólom, z uhla brankára Staněka neprekonal.