Sassuolo – Hellas Verona 3:2 (kon.) | Benevento – Fiorentina 1:4 (kon.) | CFC Janov – Udinese 1:1 (kon.)
U.S. Sassuolo Calcio
3:2 (1:1)
Hellas Verona
cz Sobota 13.03.2021, 15:00Talianska Seria A • 27. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:54:46)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 3:1. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:7. Fauly: 15:18.

Je konec! Sassuolo nakonec zvládlo domácí duel s Hellasem Verona a vítězí 3:2. Domácí Sassuolo se prosadilo hned z první šance, kterou proměnil Manuel Locatelli. Za Veronu mohl bleskově srovnat Antonín Barák, ale jeho hlavičku domácí brankář zneškodnil. Hosté se dočkali až dvě minuty před přestávkou, kdy se trefil Darko Lazović. Hned po změně stran vrátil domácímu mužstvu vedení Filip Djuričić. Verona se poté tlačila do útoku, ale dlouho se nemohla dostat do zakončení. Až deset minut před koncem se prosadil Federico Dimarco. Hned z protiakce však rozhodl o vítězství Sassuola Hamed Traorè.

90+5

90+4
    Traoré ještě v závěru nastavení dostává za taktický faul žlutou kartu.

90+3
    Federico Dimarco na vlastní polovině odkopl míč před rozběhnutým Caputem. Hosté však potřebují hrát na opačné straně hřiště.

90+2
    Federico Dimarco prošel po levé straně až na hranici velkého vápna, odkud odcentroval na malé vápno, ale tam neměl nikoho ze spoluhráčů.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Lasagna se znovu tlačil za nákopem na polovinu soupeře, jenže v souboji s Obiangem si pomohl nedovoleným zákrokem. Sassuolo bude rozehrávat.

89
    Kevin Lasagna se po rohovém kopu tlačil do zakončení hlavou, ale jeho pokus přiletěl jen do míst, kde stál připravený obránce.

88
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Vlad Chiricheş, přichází Kaan Ayhan.

87
    Hostujícím fotbalistům už začínají téct nervy! Naopak domácí celek je rád za každou ušetřenou sekundu k dobru. Sassuolo je blízko zisku dalších bodů.

86
    Miguel Veloso dostal prostor na levé straně, odkud odcentroval do šestnáctky, jenže tam neměl nikoho ve žlutém dresu.

85
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Eddie Salcedo.
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Maxime López.

84
    Verona se usadila na polovině soupeře a opět se tlačí do velkého vápna. Centr Antonína Baráka z pravé strany odehrál do bezpečí Obiang.
    82. Hamed TRAORÈ - 3:2

82
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Sassuolo si rychle bere zpět své ztracené vedení! Po rohovém kopu nedokázala Verona odehrát míč ven z pokutového území. K odraženému míči se dostal HAMED TRAORE a dorazil jej do sítě!
    80. Federico DIMARCO - 2:2

80
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    Deset minut před koncem už se hostující Verona dočkala vyrovnání! Na přetažený centr si v pokutovém území naběhl FEDERICO DIMARCO a z voleje jej poslal do sítě!

Tomáš Kubečka

Góly: 5. Locatelli (Defrel), 52. Djuričić, 82. Traorè – 43. Lazović (Faraoni), 80. Dimarco

Karty:   53. Djuričić (SAS), 90+4. Traorè (SAS) – 30. Faraoni (VRN), 56. Veloso (VRN)

U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş (88. K. Ayhan), G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Obiang, Locatelli (85. Maxime López), D. Berardi, Defrel (67. Traorè) – Djuričić (67. Marlon), Caputo.
    Náhradníci: Pegolo – K. Ayhan, Boga, Haraslín, Maxime López, Magnanelli, Müldür, Marlon, Piccinini, Raspadori, Traorè, Rogério.

Hellas Verona: Silvestri – Magnani (68. Bessa), Günter (56. Dawidowicz), Ceccherini – Faraoni (46. Dimarco), Tameze (56. Sturaro), Veloso, Lazović – Barák, Zaccagni (85. Salcedo) – Lasagna.
    Náhradníci: A. Berardi, Pandur – Bessa, Dawidowicz, Çetin, Dimarco, Ilić, Favilli, Lovato, Salcedo, Sturaro, Udogie.