AC Miláno – Sampdoria 1:1 (kon.) | Bergamo – Udinese 3:2 (kon.) | Benevento – Parma 2:2 (kon.)
Cagliari – Hellas Verona 0:2 (kon.) | CFC Janov – Fiorentina 1:1 (kon.) | Lazio – Spezia 2:1 (kon.)
Neapol – Crotone 4:3 (kon.) | Sassuolo – AS Rím 2:2 (kon.) | Turín – Juventus 2:2 (kon.)
Bologna – Inter 0:1 (kon.)
Lazio Rím
2:1 (0:0)
Spezia Calcio
cz Sobota 03.04.2021, 15:00 • Stadio Olimpico (Řím) • Talianska Seria A • 29. kolo

Z tohoto online utkání je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (17:11:00)

Možná až zbytečně vyhrocený byl závěr tohoto utkání. Během necelých pěti minut rozdal sudí hned pět karet, z čehož byly i dvě červené. Pojďme se ale nejprve poohlédnout za druhým poločasem celkově. Domácímu celku se povedlo skórovat jako prvnímu, v 56. minutě se totiž po Correově nabídce trefil Lazzari střelou k pravé tyči. Parádní vyrovnání přišlo v 73. minutě, po Gyasiho centru nasměroval balón do brány Verde parádními nůžkami. Od vyrovnání se hra začala postupně vyostřovat až do chvíle, kdy v 89. minutě přiznal VAR Římu penaltu za hru rukou. Penaltu dokázal proměnit střídající Caicedo. Od rozdílového gólu se ale na hřišti začaly dít věci. K vidění bylo mnoho faulů, v nastavění už ale musel sudí sahat i po kartách. Atmosféře nepřispěl domácí trenér Inzaghi, který vyfasoval žlutou jako první. Pak následovala za nepříjemný zákrok žlutá pro M´bala N´zolu. Hostující Agudelo pak nedovoleně zastavil protihráče a i přes inkasovanou žlutou kartu rupli domácímu celku nervy. Oplatit inkasovaný zákrok šel pěstmi Lazzari, který okamžitě obdržel červenou kartu. Po chvíli hry se ještě druhou žlutou nechal vyloučit Correa.

90+9
    90+8. Červená karta po 2. žluté

90+8
    Tak to je opravdu vyostřený závěr zápasu. Druhou žlutou kartu vidí Joaquin Correa, který tak předčasně končí.

90+6
    Žlutou kartu dostává Kevin Agudelo (ASD Spezia Calcio 2008).
    90+6. Červená karta

90+6
    Za pěstní mstu po inkasovaném zákroku vyfasoval střelec prvního domácího gólu Lazzari červenou kartu.

90+5
    Těsně před koncem tohoto zápasu byl faulován Lazzari, zřejmě i díky frustraci byl zasažen jedním z hostujících hráčů. U outové čáry se strhla menší potyčka, ze které vyvodí rozhodčí karty pro obě strany.

90+3
    Žlutou kartu dostává Mbala N'Zola (ASD Spezia Calcio 2008).

90+2
    Trenér Lazia Simone Inzaghi si ještě před koncem utkáním vysloužil žlutou kartu.

90
    Nastavuje se pět minut.
    89. Felipe CAICEDO - 2:1

89
    Lazio právě vstřelilo branku!
    FELIPE CAICEDO poslal míč k levé tyči, přesně na druhou stranu, než se pohnul Zoet, Řím se tak minutu před koncem dostává do vedení.