Bergamo – Cagliari 5:2 (kon.) | Benevento – Bologna 1:0 (kon.) | Lazio – Inter 1:1 (kon.)
Parma – Hellas Verona 1:0 (kon.) | AC Miláno – Spezia 3:0 (kon.) | Juventus – Neapol 0:0 (odl.)
odložené
Juventus Turín
0:0 (-:-)
SSC Neapol
Nedeľa 04.10.2020, 20:45Talianska Seria A • 3. kolo
Videoprenos

Dôležitý súboj medzi Juventusom a Neapolom zvládli lepšie domáci futbalisti. Juventus bol v prvom polčase aktívnejším mužstvom, čo vyústilo v 13.minúte do otváracieho gólu z kopačky Cristiana Ronalda. Po zmene strán sa hostia snažili o vyrovnanie, Juventus takticky vyčkával na rýchle protiútoky. Druhý gól domácich pridal v 73.minúte peknou strelou striedajúci Dybala. Neapol v samom závere zápasu dokázal znížiť, keď Insigne premenil nariadený pokutový kop. Na viac sa už hostia nezmohli a Juventus tak získal do tabuľky dôležité tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:40:24)

90+4
    Útočný faul Osimhena po rohovom kopu, cenné sekundy pre domácich futbalistov.

90+3
    Osimhen sa dostal k lopte v šestnástke po centri z pravej strany, strelu útočníka hostí zblokoval v poslednej chvíli na roh de Ligt.

90+2
    Juventus vybojoval loptu a okamžite vyráža do rýchleho protiútoku, loptu drží na svojich kopačkách Cristiano Ronaldo.

90+1
    V závere zápasu to bude ešte veľmi zaujímavé, hostia sa zo všetkých síl snažia o vyrovnanie.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase štyri minúty.
    90. Lorenzo Insigne (NEA) - 2:1

90
    Neapol dal gól!
    LORENZO INSIGNE si postavil loptu na biely bod a strelou k žrdi znižuje – 2:1! Bez asistencie.
    89.

89
    Striedanie v tíme SSC Neapol: z ihriska odchádza Fabián Ruiz, prichádza Andrea Petagna.

88
    Osimhen si spracovával loptu v šestnástke chrbtom k bráne, hosťujúci útočník padá na zem a hlavný rozhodca ukazuje na biely bod! Penalta pre hostí.

87
    Neapol pri lopte, hosťujúci futbalisti zatiaľ márne hľadajú cestu do šestnástky domácich.

86
    Hra teraz prebieha v stredovej časti ihriska, pri lopte domáci futbalisti.

85
    Politano prepúšťal prihrávku pomedzi svoje nohy, hosťujúci futbalista si ale nerozumel s vlastným spoluhráčom.

84
    Ruiz nedokázal z priameho voľného kopu prestreliť domáci múr.

83
    Politano faulovaný na zaujímavom mieste pred šestnástkou domácich, nasleduje priamy voľný kop hostí.