Inter – Sassuolo 2:1 (kon.)
Inter Miláno
2:1 (1:0)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Streda 07.04.2021, 18:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 28. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:42:18)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:13.

Je konec. Inter Milán zvítězil nad Sassuolem 2:1 a upevňuje svou první pozici s náskokem jedenácti bodů před městským rivalem AC! Úvod utkání byl celkem atraktivní, neboť se ve 4. minutě dostal ke střele hostující Obiang, ale minul bránu. V 10. minutě Inter potvrdil fantastickou formu a Romelu Lukaku tak otevřel brankový účet. Ovšem následně už toho k vidění moc nebylo, protože se Sassuolo snažilo co nejvíc držet míč a pomalu něco vymyslet, ale Inter se zatáhl a nepustil soupeře do žádné šance. V 58. minutě se Filip Djuričić dostal ke střele, která minula bránu. V 67. minutě se Inter dočkal druhé branky, kterou dal Lautaro Martínez. V 85. minutě sice snížil Hamed Traorè, ale konec zápasu si už Milánští pohlídali. Lukaku mohl přidat ještě jednu branku, ale nakonec mu byl odmáván ofsajd.

90+4

90+4
    Další centr Sassuola z pravé strany skončil pouze u gólmana Handanoviče.
    90+4. Neplatná branka Lukakua.

90+4
    Romelu Lukaku sice následně dává gól, ale nacházel se v době přihrávky od Sáncheze jen v ofsajdu!

90+3
    Ashley Young posléze zblokoval centr z pravé strany a následuje rohový kop. Do vápna už jde také brankář Andrea Consigli.

90+3
    Ovšem Achraf Hakimí místo střely ještě hledal Sáncheze, ale míč už zachytila obrana Sassuola a k vidění je pořádné drama.

90+2
    Brian Oddei se snažil něco vymyslet po pravé straně a Inter tak může jít opět do rychlého brejku.

90+1
    Lukáš Haraslín se sice dostal za obranu, ale tam ho skvělým skluzem zastavil Stefan de Vrij a navíc se hostující hráč ocitl jen v ofsajdu.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Vlad Chiricheş, přichází Isaac Karamoko.
    90. Sánchez v obrovské šanci přestřelil!

90
    Romelu Lukaku dostal Alexise Sáncheze do obrovské šance, ale jeho následný lob skončil nad bránou!

89
    Znovu se k míči dostal slovenský fotbalista Lukáš Haraslín, ale jeho následný pokus trefil jen spoluhráče.

88
    Lukáš Haraslín se dostal do vápna soupeře, ale jeho následná nabídka skončila pouze u soupeře.

87
    Alexis Sánchez se dopustil pouze útočného faulu a Sassuolo získalo balón na své polovině.

Michal Raška

Góly: 10. R. Lukaku (Young), 67. Lautaro Martínez (R. Lukaku) – 85. Traorè (Djuričić)

Karty:   17. Barella (INM), 60. Young (INM) – 7. Consigli (SAS), 10. De Zerbi (trenér) (SAS), 23. Traorè (SAS), 84. Maxime López (SAS)

Inter Miláno: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Darmian – Hakimí, Barella, Gagliardini (70. Vecino), Eriksen (59. Sensi), Young – R. Lukaku, Lautaro Martínez (77. Alexis Sánchez).
    Náhradníci: D. Padelli – D'Ambrosio, Pinamonti, Alexis Sánchez, Ranocchia, Arturo Vidal, Vecino, Sensi.

U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan (75. Haraslín), Chiricheş (90. Karamoko), Marlon, Rogério (75. Kiriakopoulos) – Obiang, Maxime López – Traorè, Djuričić, Boga (80. Oddei) – Raspadori (C).
    Náhradníci: Pegolo, Turati – Haraslín, Karamoko, Kiriakopoulos, Magnanelli, Oddei, Peluso, Piccinini, Saccani, Artioli.

Rozhodca: Irrati – Vivenzi, Mondin