Huesca – Elche 3:1 (kon.)
SD Huesca
3:1 (2:1)
Elche CF
Piatok 09.04.2021, 21:00 • Estadio El Alcoraz, Huesca • Španielska LaLiga • 30. kolo

Dnešný duel je úspešne za nami! Huesca v ňom zaslúžene vyhrala a vďaka dvom dôležitým gólom sa vymanila z pásma zostupu a poslala tam práve svojho dnešného súpera. Do konca ligy zostáva ešte osem zápasov, a teda každý bod má cenu zlata. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (22:53:33)

90+4

90+3
    Žltú kartu dostáva Gonzalo Verdú (Elche CF).

90+2
    Elche drží loptu na polovičke súpera a snaží sa o malý zázrak.

90+1
    V nadstavenom čase sa hra pomerne kúskuje.

90
    Nad rámec dnešného zápasu sa bude hrať ešte štyri minúty.

89
    O osude dnešného zápasu je pravdepodobne rozhodnuté.

88
    Tím Huesca práve strelil gól! Autorom gólu z pokutového kopu je RAFAEL MIR. Brankár síce smer strely vystihol, ale nedokázal ju vyraziť.

87
    Penalta sa kopať bude. Po Ricovej spätnej prihrávke zahral jeden z obrancov rukou.

86
    Bola nariadená penalta v prospech domáceho tímu!

85
    Päť minút pred koncom riadneho hracieho času kombinujú hostia. Času je už skutočne málo.

84
    Tí sa s rozohrávkou nikam nenáhlili. Po exekúcii o loptu napokon prišli.

83
    Po nedovolenom zákroku v strede poľa budú pri lopte domáci.

82
    Huesca zatiaľ pracuje v defenzíve na výbornú. Od troch bodov ich delí zhruba desať minút.

81
    Tlak hosťujúceho tímu síce narastá, ale hostia sa nevedia dostať do streleckého zakončenia.

80
    Striedanie v tíme SD Huesca: z ihriska odchádza David Ferreiro, prichádza Idrissa Doumbia.

79
    Zatiaľ čo hostia svoje striedania vyčerpali, tak domáci môžu prerušiť hru ešte raz a poslať do nej až dve čerstvé sily.