NY Islanders – Philadelphia 3:2 (1:0 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Washington – Boston 2:4 (kon.)
Carolina – Florida 3:0 (kon.) | Columbus – Tampa Bay 4:6 (kon.) | Ottawa – Edmonton 1:3 (kon.)
Buffalo – NJ Devils 3:6 (kon.) | Montreal – Winnipeg 2:4 (kon.) | Detroit – Nashville 1:7 (kon.)

63:02
    Kevin Hayes zahákoval Ryana Pulocka. Domácí mají možnost rozhodnout zápas v přesilové hře!

43:35
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Noah Dobson – 2 min., hákování).

37:12
    Matt Martin zahákoval Kevina Hayese a za malou chvilku si tak přesilovku zahrají naopak hosté.

35:15
    Až nyní je hra přerušena. Za faul na Clutterbucka bude dvě minuty pykat hostující Robert Hägg.

07:27
    Rozhodčí si prohlédli i video a Samuel Morin nakonec dostává za vražení trest na 5 minut a do konce utkání! Po reklamní pauze začne dlouhá přesilovka Isles.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 7. B. Nelson (Pulock, Beauvillier), 8. Eberle (Komarov), rozh. náj. B. Nelson – 14. Aube-Kubel, 24. Voráček (Giroux, Konecny)