Jablonec – Zlín 3:1 (kon.) | Karviná – Plzeň 1:1 (kon.) | Příbram – Sigma Olomouc 0:2 (kon.)
Ostrava – Opava 3:0 (kon.) | Slovácko – Liberec 1:0 (kon.)
MFK Karviná
1:1 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 10.04.2021, 14:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • Česká FORTUNA:LIGA • 26. kolo

Dlhý nadstavený čas sa skončil a tým pádom aj druhý polčas. Ten bol napokon vydarenejší pre hostí, ktorí v ňom dokázali aspoň vyrovnať na 1:1 zásluhou striedajúceho Beauguela. Karviná tak získala doma so silnejším súperom jeden bod a je zrejme aj spokojná, hostia po sérii víťazstiev sa musia uspokojiť s remízou.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte peknú sobotu. (16:01:45)

90+9

90+8
    Už sa napĺňa aj ten dlhý nadstavený čas. Žiadny zaujímavý moment neponúkol.

90+7
    Ešte sa oba celky snažia o útočné ťaženie, ale je to bez úspechu.

90+6
    Postupne sa dostávame aj do záverečnej časti nadstaveného času. Reálne to teda vyzerá na nerozhodný výsledok.

90+5
    Centrovaná lopta do pokutového územia domácich nebola nijak nebezpečná.

90+4
    Striedanie v tíme MFK Karviná: z ihriska odchádza Lukáš Čmelík, prichádza Roman Haša.

90+3
    Žltú kartu dostáva Jan Kovařík (FC Viktoria Plzeň).

90+2
    Je tu teda ešte priestor pre oba celky strhnúť víťazstvo na svoju stranu. V posledných chvíľach je to však ofenzívne trápenie na oboch stranách.

90+1
    Tak toto asi čakal málokto! Až 9 minút sa nadstavuje v druhom polčase, síce tam boli nejaké dlhšie prerušenia, ale toto určite prekvapilo každého.

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa už čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Prízemný center hostí do pokutového územia nebol úspešný, domáci sa však ešte musia brániť.

88
    Opäť sme len videli, ako brankár domácich si prevzal loptu do svojich rukavíc.

87
    Brankár Ciupa pohodlne pokryl slabé zakončenie súpera, s rozohrávkou na svojich spoluhráčov sa neponáhľa.

86
    Sme už v samom závere druhého polčasu. Čoskoro sa naplní riadny hrací čas, čoraz pravdepodobnejšia sa zdá deľba bodov.

85
    Striedanie v tíme MFK Karviná: z ihriska odchádza Christián Herc, prichádza Tomáš Ostrák.

85
    Striedanie v tíme MFK Karviná: z ihriska odchádza Michal Papadopulos, prichádza Tomáš Jursa.

85
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Miroslav Káčer, prichádza Tomáš Hořava.