Chrudim – Ústí n. L. 0:1 (kon.) | Dukla Praha – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Vyšehrad – Hr. Králové 1:4 (kon.)
MFK Chrudim
0:1 (0:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Sobota 10.04.2021, 13:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Ústí nad Labem se raduje z vítězství v souboji o čtvrté místo v tabulce druhé nejvyšší soutěže, o jeho výhře rozhodla jediná branka z 44. minuty, kdy se z pokutového kopu prosadil Michal Bílek. Chrudimi první poločas vůbec nevyšel, poté se i díky provedeným střídáním zvedla a byla aktivnějším celkem, jenže na vyrovnání to nestačilo. Největší šanci na vyrovnání měl v 80. minutě Ladislav Mužík, který mířil sám na bránu, ale přestřelil. (14:55:19)

90+2

90+2
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jakub Emmer, přichází Bohumil Hudec.

90+1
    Nepřesná střela Chrudimi ze střední vzdálenosti skončila nad brankou a brankář Tvrdoň s rozehrávkou příliš nespěchá.

90
    Ústí nad Labem je dvě minuty, které nastavil hlavní rozhodčí nad rámec základní hrací doby, od zisku tří bodů.

90
    Havlena přistrčil míč ve vápně Dostálovi, ten měl zakončení na dlouhou nohu, nakonec byl míč sražený na roh.

88
    Matěj Koubek fauloval na polovině hřiště při snaze získat míč, navíc poté zbytečně odkopl míč, aby ušetřil čas, za což uviděl žlutou kartu.

87
    Chrudimský tlak opadl, domácím se nedaří dostat do blízkosti pokutového území soupeře.

84
    Tlak domácích končí faulem Bredy před vápnem Ústí, hosté si tak můžou alespoň na chvíli oddychnout.

83
    Mužík dostal přihrávku na hranici malého vápna, z prvé strany pálil ze vzduchu z první, jenže neprostřelil hradbu dvou bránících hráčů. Následovat bude další rohový kop Chrudimi.
    80. Mužík v úniku přestřelil.

80
    Obrovskou šanci na vyrovnání měl Ladislav Mužík, který se řítil sám na Tvrdoně, stíhali ho dva protihráči, tak musel spěchat, Tvrdoň proti němu vyběhl a Mužík přestřelil branku.

79
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Vasil Kušej, přichází Adam Černý.
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Václav Prošek, přichází Adam Čičovský.

79
    Domácímu kapitánovi Ondřeji Venclovi nezbývalo na polovině hřiště už příliš jiných možností než faulovat Koubka, který by jinak šel do rychlého brejku. Vencl za svůj zákrok viděl žlutou kartu.

78
    Mužík se pěkně uvolnil těsně u čáry ohraničující hřiště před pokutovým územím a poté poslal míč na bližší tyč, kde nedokázal usměrnit míč do sítě Juliš.

78
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Jan Havlena.