Štrasburg – Paríž 1:4 (kon.) | Montpellier – Marseille 3:3 (kon.)
HSC Montpellier
3:3 (1:2)
Olympique Marseille
cz Sobota 10.04.2021, 21:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 3:3. Montpellier vstoupilo do druhého poločasu velice dobře, hned ve druhé minutě se mu povedlo vyrovnat. Domácí celek navíc hrál proti oslabenému soupeři, po necelé hodině hry byl vyloučen hostující Ćaleta-Car. Oslabená Marseille ovšem po standardní situaci dokázala vstřelit vedoucí branku, nicméně ve třetí minutě nastaveného času inkasovala vyrovnací trefu. (22:55:23)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:12.

90+4
    90+3. Gaëtan LABORDE - 3:3

90+3
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Ve třetí minutě nastaveného času je tu vyrovnání! Nákop do pokutového území si na pravém křídle našel Souquet, který ho vracel pod sebe. Tam se do zakončení rybičkou dostal GAETAN LABORDE, kterému se tak povedlo umístit míč mimo dosah brankáře.

90+3
    Domácí celek se nyní musel vracet pro míč až na vlastní polovinu, odkud ho na druhou stranu zkoušel přenést Congré.

90+1
    Savanier nyní mohl rozehrávat rohový kop z pravé strany, přičemž se mu povedlo najít hlavu jednoho ze spoluhráčů, kterého vychytal Mandanda.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

88
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Darío Benedetto.

88
    Na pravém křídle si o nahrávku řekl domácí Mollet, kterému se poté ve střelecké pozici povedlo oslovit Labordeho, jenž ovšem mířil doprostřed.

86
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nicolas Cozza, přichází Mihailo Ristić.
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Petar Škuletić.

85
    Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Oslabená Marseille stále vede o jednu branku, avšak to bude mít ještě hodně složité.

84
    K zakončení levou nohou se nyní dostal domácí Savanier, který nabral míč k parádní ráně, jenž se snesla pouze do tyče!

83
    Balerdi stále leží na hrací ploše a nevypadá to moc dobře. Hostující obránce dost možná tahá cenné vteřinky, což by Marseille určitě prospělo.

82
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Mickaël Cuisance.

81
    Po jednom ze soubojů v pokutovém území Marseille skončil na zemi hostující Balerdi. Hlavní sudí raději přerušil hru a chvíli se tak hrát nebude.

80
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Arnaud Souquet.

79
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Joris Chotard.
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Elye Wahi.

78
    Sudí ponechal domácím výhodu a sledovali jsme tak centr k zadní tyč, kde se Mavididimu povedlo sklepnout na Delorta, který ovšem promáchl.

David Suchý

Góly: 1. Delort (Ferri), 47. Laborde (Ferri), 90+3. Laborde (Souquet) – 43. Milik (Kamara), 45+2. Gueye, 71. Perrin (Payet)

Karty:   8. Mollet (MON), 76. Ferri (MON) – 40. Thauvin (OMA), 54. Álvaro González (OMA)   63. Ćaleta-Car (OMA)

HSC Montpellier: Omlin – Sambia (80. Souquet), Hilton, Congré, Cozza (86. Ristić) – Savanier, Ferri (79. Chotard) – Laborde, Mollet (86. Škuletić), Mavididi (79. Wahi) – Delort.
    Náhradníci: Bertaud – Wahi, Škuletić, Dolly, Ristić, Le Tallec, Chotard, Mendes, Souquet.

Olympique Marseille: Mandanda – Balerdi, Álvaro González, Ćaleta-Car – Lirola, Kamara, Gueye, Henrique (64. Perrin) – Thauvin, Payet (82. Cuisance) – Milik (88. Benedetto).
    Náhradníci: Ngapandouetnbu – Benedetto, Perrin, Cuisance, Ntcham, Bertelli, Dieng, Chauí, Germain.

Rozhodca: Brisard – Pages, Boutry