Manchester City – Leeds 1:2 (kon.) | Liverpool – Aston Villa 2:1 (kon.) | Crystal Palace – Chelsea 1:4 (kon.)
Liverpool FC
2:1 (0:1)
Aston Villa FC
Sobota 10.04.2021, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 31. kolo

V druhom polčase sa podarilo domácim a teda favoritovi zápasu otočiť skóre na 2:1 zásluhou Salaha a Alexandera-Arnolda. Liverpool teda zvíťazil doma nad Aston Villou v dramatickom zápase 2:1!

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok soboty! (17:58:16)

90+5

90+4
    Aston Villa sústreďuje všetky svoje sily do útoku a riskuje. Kráti sa však už aj nadstavený čas, zrejme Liverpool doma získane všetky tri body.

90+3
    Hostia sú sklamaní, ale ešte sa snažia niečo vymyslieť.
    90+2. Trent Alexander-Arnold (LIV) - 2:1

90+2
    Liverpool dal gól!
    V nadstavenom čase sa podarilo domácim futbalistom otočiť skóre! V pokutovom území hostí vznikol poriadny závar, najprv brankár Martínez predviedol fantastický zákrok, ale k odrazenej lopte sa dostal TRENT ALEXANDER-ARNOLD a krásnou strelou do horného rohu brány zrejme zariadil víťazstvo svojho celku – 2:1!

90+1
    V prvom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Ozan Kabak, prichádza Xherdan Shaqiri.

88
    Ďalšia nepresná kombinácia domáceho celku, loptu získavajú hostia.

87
    Sme už v samom závere druhého polčasu. Pravdepodobne sa body budú deliť, ale ešte je tu nejaký ten priestor pre oba tímy to zmeniť.

86
    Nepresná kombinácia domáceho tímu v pokutovom území súpera, nasledovať bude odkop od Martínezovej brány.

85
    Žltú kartu dostáva Ollie Watkins (Aston Villa FC).

84
    Aston Villa sa snaží vysoko napádať súperovu rozohrávku a držať tak hru čo naďalej od svojej brány.

83
    Pri lopte je momentálne domáci celok, ale nedarí sa mu v prechode na útočnú polovicu.

82
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Trézéguet, prichádza Jacob Ramsey.

81
    Predsa len príde k výmene v tábore hostí. Čaká sa na prerušenie a bude realizované striedanie.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. Zatiaľ to vyzerá, že na Anfield Road sa dnes budú body deliť.