Atlético Madrid – Huesca 2:0 (kon.) | Granada – Eibar 4:1 (kon.) | Sociedad – Vigo 2:1 (kon.)
Barcelona – Getafe 5:2 (kon.)
Atlético Madrid
2:0 (1:0)
SD Huesca
Štvrtok 22.04.2021, 19:00 • Wanda Metropolitano (Madrid) • Španielska LaLiga • 31. kolo

Je tu koniec stretnutia, po ktorom si plný bodový zisk pripíše Atlético Madrid. Ten počas celého stretnutia jasne dominoval a porazil Huascu v pomere 2:0. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:55:05)

90+3
    Beží nám posledná minútka zápasu, loptu majú pevne pod kontrolou domáci hráči a zdá sa, že už nič zaujímavé neuvidíme.

90+2
    Moussa Dembele s veľkou šancou na skórovanie z vnútra šestnástky. Vydobyl si priestor k strele, ale svoj pokus poslal len nad brvno.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú ešte 3 minúty nad rámec riadneho hracieho času.

88
    Hostia sa na dlhší čas usadili na polovici súpera, kde sa im však nedarí vymyslieť nič nebezpečné.

87
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Saúl, prichádza Vitolo.

87
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Renan Lodi, prichádza Sergio Camello.

85
    Striedanie v tíme SD Huesca: z ihriska odchádza Pablo Insua, prichádza Borja García.
    Striedanie v tíme SD Huesca: z ihriska odchádza Sergio Gómez, prichádza Pedro López.

84
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Yannick Carrasco, prichádza Geoffrey Kondogbia.
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Ángel Correa, prichádza Lucas Torreira.

83
    Žltú kartu dostáva Saúl (Atlético Madrid).

82
    Po zhliadnutí systému VAR gól platí, a tak je stav stretnutia 2:0 v prospech Atlética Madrid.

81
    Celú situáciu ešte preverí systém VAR. Nechajme sa prekvapiť, čo sa stane.

80
    Atlético dalo gól!
    Marcos Llorente využil zaváhanie hosťujúcej defenzívy, prihrával loptu na opačnú stranu, kde sa nachádzal nikým nestrážený YANNICK CARRASCO. Jeho úlohou bolo už len loptu upratať do prázdnej brány. Stav stretnutia je 2:0! Asistencia: Marcos Llorente.

79
    Huesca s nevyužitou šancou na skórovanie po rohovom kope. Obrana súpera je v pohotovosti a nebezpečie odvrátila.

78
    Sandro Ramirez strieľa ale jeho pokus je zblokovaný. Tím Huesca dostal možnosť zahrať rohový kop.

76
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Héctor Herrera, prichádza Moussa Dembélé.