0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Česko
cz Štvrtok 22.04.2021, 17:15Reprezentácia

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali. Přeji pěkný večer a u dalších přenosů se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:26:43)

Je rozhodnuto, česká reprezentace dokázala v prvním přípravném utkání před MS porazit Rakousko jasně 5:0. V poslední dvacetiminutovce přidali Češi ještě dva góly. Filip Suchý dokázal ve 48. minutě objet rakouskou klec a zasunout puk do brány. Necelé dvě minuty před závěrečnou sirénou pak ještě skóroval dnes podruhé Robin Hanzl, který obdržel puk do předbrankového prostoru, odkud jej poslal rovnou do sítě.

59:29
    Kodýtek sám zakončoval zprava, jeho rána ale v síti neskončila.
    58:31 ROBIN HANZL - 0:5

58:31
    Česko právě vstřelilo branku!
    ROBIN HANZL na závěr utkání přidává pátý gól a dnes si připisuje druhý zásah poté, co obdržel puk od Radila a z přebrankového prostoru jej přesměroval za Starkbaumova záda. Asistence: Lukáš Radil.

57:56
    Roman Will pro jistotu zakrytím puku pozastavuje hru.

56:50
    Spannring poslal rychlý puk na bránu od modré, Will ale jeho pokus zastavil

55:58
    Hosté kombinovali před rakouskou bránou, hru ale zastavují sudí z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti.

54:55
    Rakousko se ještě v posledních minutách snaží v útočné třetině, hosté se ale činí i v obranně.

53:40
    Češi pálili hned po vhazování, domácí brankář byl ale na tuto šanci připraven.

52:47
    Jordán to zkoušel od modré, Starkbaum ale jeho střelu odrazil betonem.

51:55
    Sklenička obdržel přihrávku před bránu, zblízka ale domácího gólmana překonat nedokázal.

50:55
    Čeští hokejisté ani s pohodlným vedením nepolevují a snaží se dostávat před rakouskou bránu.

48:10
    Benjamin Nissner (AUT) si vysloužil dvouminutový trest za sekání.
    47:22 FILIP SUCHÝ - 0:4

47:22
    FILIP SUCHÝ se dokázal rychle obtočit kolem rakouské brány a snažil se zasunout puk za Starkbauma, kotouč nakonec doklouzal brankovištěm až za čáru. Asistence: David Sklenička.

46:28
    Na druhé straně pálil Rauchenwald, ten ale zprava českou svatyni přestřelil.

Jakub Mahr

Góly a asistencie: 12. T. Zohorna (H. Zohorna), 31. Hanzl (Radil), 37. Šustr (Pour), 48. Suchý (Sklenička), 59. Hanzl (Radil)

Rakúsko: Starkbaum (Schmidt) – Brunner, Maier – Hackl, Zündel – Kirchschläger, Jakubitzka – Schnetzer, Kragl – Raffl (C), Rauchenwald, Huber – Harnisch, Baumgartner, Schneider – Richter, Nissner, Gaffal – Spannring, Kainz, Ulmer
    Česko: Will (Frodl) – Sklenička, Šustr – Ščotka, Mozík – Mašín, Jordán (A) – Šalda – Pour, Kodýtek, Flek – H. Zohorna, T. Zohorna (C), Blümel – Zachar, Hanzl (A), Radil – Horký, Suchý, Beránek – Dufek

Rozhodca: Fichtner, Huber – Gatol, Riecken