Liverpool – Newcastle 1:1 (kon.) | West Ham – Chelsea 0:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Brighton 1:0 (kon.)
Liverpool FC
1:1 (1:0)
Newcastle United
Sobota 24.04.2021, 13:30 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 33. kolo

Súboj medzi Liverpoolom a Newcastlom víťaza nepoznal. Domáci ovládli dnešný zápas, vypracovali si niekoľko vyložených šancí, avšak z nich dokázali premeniť iba jednu. Už v 4.minúte otvoril skóre zápasu Salah. V 21.minúte mohol vyrovnať Longstaff, neprekonal ale Alissona Beckera. Aj po zmene strán pokračovali domáci futbalisti v zahadzovaní šancí a tak prišiel krutý trest v samom závere zápasu. Striedajúci Willock stanovil v 96.minúte presným zásahom konečný výsledok. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (15:28:53)

Newcastle United dal gól!
    A je vyrovnané, v šestnástke sa k lopte dostal JOE WILLOCK, ktorý presnou strelou k žrdi prekonal Alissona Beckera – 1:1! Asistencia: Dwight Gayle.

90+3
    Hostia sa snažia v samom závere zápasu o vyrovnanie, domáci sa bránia so všetkými hráčmi.
    90+2. Callum Wilson (NEW)

90+2
    Gól Wilsona pre hranie rukou nakoniec neplatí.

90+2
    Hostia vyrovnávajú v samom závere zápasu, CALLUM WILSON so šťastím prekonal Alissona Beckera – 1:1! Bez asistencie.

90+2
    Zakončenie hlavou v podaní Willocka, hosťujúci útočník netrafil domácu bránu.

90+1
    Po súboji proti Saint-Maximinovi ostáva na zemi ležať domáci futbalista James Milner.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.

90
    Center z pravej strany do šestnástky domácich, na rohový kop odvracia hlavou Fabinho.