Zlaté Moravce – Dunajská Streda 0:1 (kon.) | Ružomberok – Sereď 2:1 (kon.) | Trnava – Trenčín 2:0 (kon.)
Senica – Michalovce 1:1 (kon.) | Pohronie – Nitra 0:0 (kon.)
FK Senica
1:1 (1:1)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 24.04.2021, 17:00 • Senica • Niké liga • 6. kolo

V súboji Senici proti Michalovciam sme víťaza nepoznali. Do zápasu vstúpili aktívne domáci hráči, skórovať mohol Guba, hostí podržal brankár Dráb. Paradoxne aktívnejšie mužstvo prvého polčasu inkasovalo ako prvé, v 29.minúte otvoril skóre zápasu Popovits. Senica odpovedala gólom do šatne, keď sa v 42.minúte presadil presnou strelou po rohovom kope Asanović. Druhý polčas trochu zaostal za očakávaniami, šancí na oboch stranách bolo málo. Domáci to skúšali najmä po štandardkách, Malec sa ale nedokázal presadiť a tak si v “šesťbodovom” zápase oba celky rozdelili po bode. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (18:50:06)

90+2
    Ljubičić faulovaný na vlastnej polovici, zrejme posledná šanca pre domácich v zápase.

90+1
    Šimčák centruje do šestnástky hostí z ľavej strany, jeho prihrávka smeruje do rukavíc brankára Michaloviec.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase dve minúty.

89
    Senica zatlačila svojho súpera, dlhé autové vhadzovanie pošle do šestnástky hostí Šimčák.

88
    Žltú kartu dostáva Alejandro Mendez (MFK Zemplín Michalovce).

87
    Addo našiel na pravom krídle Turčáka, ktorá si šikovne hodil loptu do behu, domáceho futbalistu zastavil nedovolene Mendez.

86
    Carrillo zastavuje nedovolene striedajúceho Begalu, Michalovce majú k dispozícii priamy voľný kop.

85
    Spoza šestnástky sa k strele dostal Ljubičić, ktorého strelu vyrazil Dráb. Rohový kop pre domácich.

84
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Takuto Oshima, prichádza Matúš Begala.

83
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Martin Košťál, prichádza Dominik Duda.

82
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Martin Gamboš, prichádza Dávid Gallovič.

82
    Hra je opäť prerušená, na zemi sa ocitol domáci Gamboš, ktorého trápia kŕče.

81
    V posledných minútach prebieha hra najmä na polovici hostí, domáci sú aktívni a snažia a o strelenie vytúženého gólu.

80
    Prihrávka Košťála na nabiehajúceho Pirosku nie je presná, nasleduje autové vhadzovanie pre domácich.

79
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Cheick Alan Diarra, prichádza Ismar Tandir.

78
    Košťál fauluje pri postrannej čiare Diarru, výhodu priameho voľného kopu majú tentokrát k dispozícii hostia.