Dubnica – Bardejov 2:2 (kon.) | B. Bystrica – Košice 2:0 (kon.) | Podbrezová – Púchov 4:2 (kon.)
Žilina B – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Trebišov – Poprad 3:0 (kon.)
FK Dubnica
2:2 (0:0)
Partizán Bardejov
Sobota 24.04.2021, 16:30 • Mestský športový areál Dubnica nad Váhom • MONACObet liga • 26. kolo

Za vyše dvadsať minút štyri góly, pričom tri z nich za posledných desať minút. Jeden z rozhodujúcich súbojov o udržanie víťaza nespoznal, Dubnica si s Bardejovom podelila body po výsledku 2:2. (18:29:13)

90+5

90+4
    Dubnica dala gól!
    Už to bolo krátko po pôvodnom nadstavenom čase, ale domáci vybojovali dosť možno rozhodujúci body v boji o záchranu! Hrdinom Dubnice sa stal FREDERIK BILOVSKÝ.

90+2
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Jakub Sedláček, prichádza Pawel Jan Jarzebak.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Bardejov dal gól! Východniari odmietajú deľbu bodov a vracajú súperovi úder, na 1:2 upravuje TOMÁŠ BRIGANT! Neskutočné, čo sa teraz deje v Dubnici!

86
    Tak pozor, Považania zabojovali a niečo vyše päť minút pred koncom začíname od nuly. Čikoša-Pavlička prekonal MATEJ VACULÍK.

83
    Žltú kartu dostáva Maroš Čurik (FK Dubnica).

82
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Jakub Párkaň, prichádza Adam Nomilner.

71
    Bardejov dal gól! Hostia využívajú svoju aktivitu a predsa len sa dostávajú do trháku! Postaral sa o to LUTFI BILALI.

65
    Bardejov zvýšil počet rohových kopov už na sedem, Dubnica zahrávala jeden. Na strely na bránu takisto vedie Partizán 4:2.

63
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Dalibor Pleva, prichádza Ľuboslav Levai.

56
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Michal Petráš, prichádza Aurel Dávidík.