Crystal Palace – Manchester City 0:2 (kon.) | Brighton – Leeds 2:0 (kon.) | Chelsea – Fulham 2:0 (kon.)
Everton – Aston Villa 1:2 (kon.)
Chelsea FC
2:0 (1:0)
Fulham FC
Sobota 01.05.2021, 18:30 • Stamford Bridge, Londýn • Anglická Premier League • 34. kolo

To je odo mňa z tohto zápasu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (21:09:58)

Ďalší program:

Chelsea FC

Liga majstrov (semifinále) – 5. 5. 2021, 21:00: Chelsea – Real Madrid (prvý zápas 1:1)

Fauly: 15:8.

V druhom polčase padol ešte jeden presný zásah. V 49. minúte sa opäť presadil domáci Havertz, čím dostal Chelsea do dvojgólového náskoku. „The Blues“ hru v druhom polčase kontrolovali, súperovi nedovolili prakticky nič a aj keď sami bránu Fulhamu už výraznejšie neohrozili, tak zápas s prehľadom doviedli do víťazného konca. Vďaka tejto výhre sa tak Chelsea ešte viac priblížila miestenke do ďalšej sezóny Ligy majstrov. Fulham má úplne iné problémy, pretože jeho šanca na záchranu už prakticky neexistuje...

90+5

90+4
    Žltú kartu za podrazenie protihráča dostáva Ola Aina (Fulham FC).

90+2
    Hra je prerušená. Domáci brankár Mendy si vyžiadal ošetrenie.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

88
    Hostia ešte skúšajú založiť útočný výpad, ale je to bez úspechu.

87
    Strela zo strednej vzdialenosti od Lookmana bola nepresná, bude to odkop od domácej brány.

86
    Rozohrávka hostí z priameho kopu nič zaujímavého nepriniesla.

85
    Po nedovolenom zákroku získava Fulham priamy kop na útočnej polovici.

84
    Opäť sa do kombinácie domácich zapája aj brankár Mendy.

83
    Chelsea drží hru ďaleko od svojej brány, zatiaľ to na žiadnu drámu nevyzerá.

82
    Lopta je momentálne na kopačkách domácich, do kombinácie sa zapája aj brankár Mendy.

81
    Striedanie v tíme Fulham FC: z ihriska odchádza Josh Maja, prichádza Aleksandar Mitrović.

81
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Ben Chilwell, prichádza Marcos Alonso.