West Bromwich – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Burnley – West Ham 1:2 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (0:1)
Wolverhampton Wanderers
Pondelok 03.05.2021, 19:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 34. kolo

Máme za sebou zápas medzi West Bromwichom a Wolverhamptonom. Prvý polčas veľa futbalovej krásy nepriniesol. Aktívnejší boli o čosi viac hostia, ktorí sa presadili v závere prvého polčasu, Johnstona v bráne domácich prekonal so šťastím Fábio Silva. Domácim sa po zmene strán podarilo vyrovnať, po centri z ľavej strany sa hlavou presadil Diagne. Ďalší gól už v dnešnom zápase nepadol a tak si obe mužstvá po remíze 1:1 pripísali do tabuľky bod. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:53:57)

90+4
    Townsend odvracia prudký center z kopačky Semeda na rohový kop.

90+3
    Tvrdý zákrok Gallaghera, priamy voľný kop pre hostí.

90+2
    Matheus Pereira nedovolene zastavený, priamy voľný kop pre West Bromwich. Zrejme posledná šanca pre domácich v zápase.

90+1
    Nevesov prudký center do šestnástky domácich iba preletel celým pokutovým územím.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase tri minúty.

89
    Kilman prečítal prihrávku Gallaghera, hostia môžu vyraziť smerom dopredu.

88
    Matheus Pereira sa nepredral do šestnástky hostí, Wolverhampton získava loptu pri rohovej zastávke.

87
    Žltú kartu dostáva Darnell Furlong (West Bromwich Albion).

86
    Hostia nedokázali využiť zaváhanie domácich v strede ihriska, Podence neudržal loptu na hracej ploche.

85
    Nepresná kombinácia domácich na ťažkom teréne, lopta končí mimo hracej plochy.

84
    To, čo teraz môžeme vidieť na štadióne The Hawthorns nemá s futbalovými podmienkami nič spoločné. Extrémne silný dážď dominuje v závere dnešného zápasu.

83
    Nacvičený signál domácich sa po priamom voľnom kope neujal, odkop od brány hostí.

83
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Rayan Aït-Nouri, prichádza Max Kilman.

82
    Nedovolený zákrok hostí, Yokuşlu končí na zemi. Priamy voľný kop pre West Bromwich.

80
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Vitinha, prichádza Morgan Gibbs-White.

80
    Do konca dnešného zápasu ostáva 10 minút, držanie lopty je nasledovné: 41% – 59%.

Igor Tabiš

Góly: 62. Diagne – 45+2. F. Silva

Karty:   69. Maitland-Niles (WBA), 87. Furlong (WBA)

Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:11.
    West Bromwich Albion: Johnstone – Ajayi, O'Shea (33. M. Phillips), Bartley (C) – Furlong, Gallagher, Yokuşlu, Maitland-Niles (78. Robinson), C. Townsend – Matheus Pereira – Diagne.
    Náhradníci: Button – Robinson, Robson-Kanu, Diangana, Grant, Peltier, M. Phillips, Sawyers, Livermore.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Saïss, Coady (C), Otasowie (71. Podence) – N. Semedo, Dendoncker, Neves, Aït-Nouri (83. Kilman) – Vitinha (80. Gibbs-White) – Traoré, F. Silva.
    Náhradníci: Ruddy – Corbeanu, José, Hoever, Gibbs-White, Kilman, Cundle, Marques, Podence.

Rozhodca: Tierney – Betts, Hatzidakis