Florida – Dallas 5:4 (po pr.) | NJ Devils – Boston 0:3 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:6 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 7:2 (kon.) | Carolina – Chicago 5:2 (kon.) | Montreal – Toronto 3:2 (po pr.)
Columbus – Nashville 3:4 (po pr.) | Buffalo – NY Islanders 4:2 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 3:1 (kon.) | Minnesota – Vegas 6:5 (kon.) | Arizona – LA Kings 2:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 3:5 (kon.) | San Jose – Colorado 4:5 (po pr.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Predators byli v prodloužení aktivnějším týmem a bonusový bod získávají pro sebe! Po vyhraném buly ve vlastním pásmu našel Haula na levém kruhu ROMANA JOSIHO a kapitán Preds přesnou střelou překonal Merzlikinse. Asistence: Erik Haula a Calle Järnkrok.

60:40
    Filip Forsberg ujížděl sám na brankáře Columbusu, Merzlikins si ale jeho bekhendovou střelu pohlídal!

57:07
    Texier s Atkinsonem ve vlastním oslabení vyrazili do přečíslení dva na jednoho, první jmenovaný ale Sarose nepropálil!

56:24
    Dean Kukan (CBJ) trefil Järnkroka vysokou holí, Blue Jackets půjdou do čtyř.
    55:06 Emil BEMSTRÖM - 3:3

55:06
    Columbus právě vstřelil branku!
    Zdálo se, že Nashville kráčí za jednoznačným vítězstvím, Blue Jackets se ale nevzdali a vyrovnali! O všechny tři góly se postaral nečekaný hrdina EMIL BEMSTRÖM, o kterém v klubu dobře ví, jak skvělou střelu má, Bemströmovy nevyrovnané výkony ale často frustrovaly trenéra Tortorellu i generálního manažera Kekäläinena. Švédský křídelník neměl před dneškem v této sezóně na kontě ani gól, dnes ale zkompletoval hattrick! Asistence: Seth Jones a Jack Roslovic.

53:39
    Nyní už hosté půjdou do čtyř. Brad Richardson (NSH) nešťastně vyhodil kotouč přes plexisklo – dvě minuty, zdržování hry.
    47:26 Emil BEMSTRÖM - 2:3

47:26
    A je z toho gól! Že by drama? Michail Grigorenko pěknou žabičkou zpoza branky nabil na pravý kruh EMILU BEMSTRÖMOVI a hráč, který na gól čekal více než 400 dní, se najednou trefuje podruhé během pár minut! Asistence: Michail Grigorenko a Michael Del Zotto.
    41:54 Emil BEMSTRÖM - 1:3

41:54
    Saros na začátku třetí třetiny přichází o čisté konto. Svůj první gól v sezóně vsítil EMIL BEMSTRÖM, který z předbrankového prostoru umně ze vzduchu uklidil kotouč do sítě! Rozhodčí si toho nejdřív nevšimli, puk totiž trefil brankovou kameru a poté ihned vyletěl ven – gól to ale byl! Asistence: Jack Roslovic a Michael Del Zotto.

39:35
    Michael Del Zotto (CBJ) u mantinelu dohrál Cousinse a sudí to posoudili jako nedovolený zákrok – dvě minuty, hrubost.
    39:17 Roman JOSI - 0:3

39:17
    A už je to přeeci jen o tři góly! Ellis nabil na modré čáře ROMANU JOSIMU a hostující kapitán z voleje propálil vše, co mu stálo v cestě. Merzlikins si nepohlídal mezírku mezi nohama. Asistence: Ryan Ellis a Nick Cousins.

38:33
    Mattias Ekholm mohl zvýšit už na 3:0 pro Predators, když na něj zívala odkrytá columbuská branka s ležícím Merzlikinsem, švédský zadák ale minul!
    31:29 Ryan JOHANSEN - 0:2

31:29
    Preds přesilovku rychle využívají a zdvojnásobují tak svůj náskok. Hosté ostřelovali Merzlikinsovu svatyni a nakonec se ujala dorážka RYANA JOHANSENA, po níž kotouč okamžitě vyletěl z branky ven, sudí si ale gólu všimli. Asistence: Eeli Tolvanen a Filip Forsberg.

30:47
    Alexandre Texier (CBJ) omylem vyhodil puk až na tribunu, Nashville si tak po komerční přestávce zahraje přesilovku.

29:47
    Domácí se pokoušeli o rychlou odpověď, ale Grigorenkovu štiplavou ránu z mezikruží Saros zkušeně polapil.
    29:01 Filip FORSBERG - 0:1

29:01
    V polovině zápasu se Preds dostávají do vedení! Ellisovo nahození Merzlikins vykopl jen před sebe, kde ovšem číhal FILIP FORSBERG a v pádu dokázal kotouč poslat přesně pod břevno. Asistence: Ryan Ellis a Ryan Johansen.

21:39
    Domi s Robinsonem se vydali do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný ale nedokázal najít recept na Sarose!

19:16
    Erik Haula se ve vlastním oslabení dostal do dalšího úniku, ani tentokrát ale na Elvise Merzlikinse nevyzrál!

18:23
    Filip Forsberg (NSH) se provinil sekáním proti Texierovi, Preds tak půjdou znovu do čtyř.

13:05
    Erik Haula šel ve vlastním oslabení sám na Merzlikinse, bekhendem ale vystřelil vedle!

11:53
    Mattias Ekholm (NSH) půjde pykat na dvě minuty za nedovolené bránění, Columbus si tak zahraje svou první přesilovku.

04:02
    V plném počtu hrající Blue Jackets se dostali do velké šance. Michail Grigorenko to dvakrát zkoušel z předbrankového prostoru, Juuse Saros ale obě střely bravurně zneškodnil!

01:10
    Predators si zahrají přesilovku, Gavrikov (CBJ) půjde pykat na dvě minuty za hákování.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 42. Bemström (Roslovic, Del Zotto), 48. Bemström (Grigorenko, Del Zotto), 56. Bemström (S. Jones, Roslovic) – 30. F. Forsberg (Ellis, Johansen), 32. Johansen (Tolvanen, F. Forsberg), 40. Josi (Ellis, Cousins), 64. Josi (Haula, Järnkrok)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – Del Zotto, S. Jones (A), Gavrikov, Lehtonen, Bayreuther, Kukan – Robinson, Domi, Bjorkstrand – Grigorenko, Roslovic, Bemström – Foudy, Texier, Atkinson (A) – Laine, Dalpe, Gerbe.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), A. Carrier, Gudbranson, Benning – F. Forsberg, Johansen, Tolvanen – Järnkrok, Mikael Granlund, Kunin – Richardson, Haula, Duchene – Trenin, Cousins, Jeannot.

Rozhodca: St. Pierre, St. Laurent – Flemington, Mills