Opava – Sigma Olomouc 1:2 (kon.) | Ostrava – Zlín 4:2 (kon.) | Příbram – Jablonec 1:0 (kon.)
Slovácko – Bohemians 1:1 (kon.)
1.FC Slovácko
1:1 (1:1)
Bohemians 1905
cz Sobota 15.05.2021, 19:30 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Česká FORTUNA:LIGA • 32. kolo

Slovácko remizuje s Bohemians 1905 1:1. Obě dvě branky padly v prvním poločase. Ve druhém dějství už moc šancí k vidění nebylo až na jednu vyjímku, když Petržela orazítkoval levou tyč. Slovácko na konci zápasu si sice vytvořilo územní převahu, kterou ale nedokázalo přetavit ve druhou branku. Hosté ze zabezpečené obrany podnikali protiútoky, ale brankář Bajza moc často zasahovat nemusel. Slovácko má nakročeno do evropských pohárů po 18 letech! (21:41:38)

90+4

90+3
    Poslední centr z kopačky Havlika do vápna byl nepřesný a balon skončil v autu.

90+3
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jan Vondra, přichází Daniel Kosek.

90+3
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Kamil Vacek.

90+2
    Vypadá to, že se obě dvě mužstva rozejdou smírně. Co to znamená? Pro Slovácko téměř účast v předkole Konferenční ligy a pro Bohemku prodloužení neporazitelnosti na 12 zápasů.

90+2
    Po centru z pravé strany hostující obrana balon odvrátila až na polovinu hřiště.

90+1
    První minuta nastavení se zatím odehrává na polovině Bohemky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Míč ze standardní situace sice šel do pokutového území, ale domácí se neprosadili.

89
    Jurečka zatáhl míč po pravé straně a snažil se odcentrovat, jenže přihrávka byla sražena na roh.

88
    Vojtěch Novák střílel ze stejného místa, ze kterého padla úvodní branka. Tak precizně jako Havlík to neprovedl a namířil balon jen doprostřed branky.

87
    Bohemka kombinuje u postranní čáry na polovině Slovácka, po dobré souhře byl faulovaný před vápnem Osmančík.

85
    Hugo Jan Bačkovský viděl žlutou kartu za zdržování.

85
    Kohút vypálil z hranice vápna levou nohou, jeho přízemní střela však šla vedle branky.

84
    Do konce utkání chybí pět minut plus případné nastavení, Slovácko už je velmi blízko pohárové Evropě.

84
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Matěj Pulkrab, přichází Ibrahim Keita.