Crystal Palace – Aston Villa 3:2 (kon.) | Tottenham – Wolverhampton 2:0 (kon.) | West Bromwich – Liverpool 1:2 (kon.)
Everton – Sheffield Utd. 0:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:2 (1:1)
Liverpool FC
Nedeľa 16.05.2021, 17:30 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 36. kolo

Máme za sebou zápas 36.kola Premier league medzi West Bromwich Albion a Liverpool FC. Vstup do zápasu vyšiel lepšie domácim futbalistom, v 15.minúte presne zakončil Robson-Kanu. Liverpool odpovedal gólom z kopačky Salaha, ktorý sa presadil v 33.minúte zápasu. Po zmene strán sme videli rovnako dobrý futbal s viacerými šancami na oboch stranách. Hrdinom zápasu sa ale stal brankár Liverpoolu Alisson Becker, ktorý v 95.minúte skóroval po rohovom kope hlavou a zabezpečil svojmu tímu veľmi dôležité tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (19:32:45)

Liverpool dal gól!
    Neuveriteľné, hostia strieľajú z rohového kopu víťazný gól, presadil sa brankár Liverpoolu ALISSON BECKER – 1:2! Asistencia: Trent-Alexander-Arnold.

90+4
    Mané získava v závere zápasu rohový kop, posledná šanca pre Liverpool.

90+3
    Pred Alexandrom-Arnoldom v šestnástke chytá loptu domáci brankár.

90+2
    Mané získava v závere zápasu rohový kop. Jedna z posledných šancí hostí v dnešnom zápase.

90+1
    Pokus Wijnalduma zblokovaný, hostia naďalej útočia.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.

90
    Po prihrávke Salaha takmer skóroval striedajúci Wijnaldum, jeho pokus tesne minul domácu bránu.

89
    Center z kopačky Alexandra-Arnolda je nepresný, hostia ostávajú na domácej polovici.

88
    Autové vhadzovanie pre Liverpool na vlastnej polovici.

87
    Thiago Alcântara vyslal na domácu bránu prudkú strelu, domáci brankár vyráža na rohový kop.

86
    Prihrávka Robertsona bola tečovaná, rohový kop pre Liverpool.

85
    Firmino neuspel proti Furlongovi, Salah skúša prihrávku na Wijnalduma, obrana hostí odvracia.

84
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Rhys Williams, prichádza Georginio Wijnaldum.

83
    Obrovskú šancu zahadzuje Alexander-Arnold, hosťujúci obranca nezakončil peknú akciu Liverpoolu na bránu.

82
    Liverpool kombinuje na polovici domácich, hostia sa snažia streliť víťazný gól.

Igor Tabiš

Góly: 15. Robson-Kanu – 33. M. Salah, 90+5. Alisson

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:10. Rohy: 9:13. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:14.
    West Bromwich Albion: Johnstone – Furlong, Ajayi, Bartley (C), C. Townsend – Diangana (73. Maitland-Niles), Yokuşlu (75. Livermore), M. Phillips, Matheus Pereira – Gallagher – Robson-Kanu (81. Grant).
    Náhradníci: Button – Gardner-Hickman, Diagne, Grant, Livermore, Maitland-Niles, O'Shea, Peltier, Robinson.

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, N. Phillips, R. Williams (84. Wijnaldum), Robertson – Th. Alcântara, Fabinho, Jones (59. Shaqiri) – M. Salah, Firmino (C), Mané.
    Náhradníci: Adrián – Clarkson, Origi, Shaqiri, Tsimikas, Wijnaldum, N. Williams, Woodburn, Koumetio.

Rozhodca: Dean – Scholes, Cann