Alavés – Granada 4:2 (kon.) | Bilbao – Real Madrid 0:1 (kon.) | Atlético Madrid – Osasuna 2:1 (kon.)
Barcelona – Vigo 1:2 (kon.) | Real Betis – Huesca 1:0 (kon.) | Getafe – Levante 2:1 (kon.)
Cadiz – Elche 1:3 (kon.) | Sociedad – Valladolid 4:1 (kon.) | Valencia – Eibar 4:1 (kon.)
Villarreal – Sevilla 4:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:1 (0:0)
Osasuna Pamplona
cz Nedeľa 16.05.2021, 18:30 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španielska LaLiga • 37. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (20:29:23)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 13:1. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 2:13.

Je konec! Domácí Atlético fantastickým finišem zvládlo domácí duel s Osasunou a vítězí 2:1! Domácí Atlético bylo mnohem lepším týmem. Už po deseti minutách se Suárez opřel do volného míče, ale vnějším nártem minul branku. V 16. minutě hrozil také Correa, ale Herrera jeho ránu vykopl stejně jako Suárezův pokus z 22. minuty. Po půlhodině hry se Luis Suárez opět prosmýkl do šestnáctky, ale dělovku poslal mimo tři tyče. V závěru poločasu střílel Saúl, jenže ani on si neseřídil mířidla.Po změně stran madridský celek dlouho dobýval pokutové území soupeře. V 76. minutě navíc přišla komplikace, když z jediné šance Osasuny v utkání skóroval Ante Budimir. Simeone okamžitě posílil ofenzivu a v 82. minutě vyrovnal Renan Lodi. V 89. minutě pak dokonal obrat Luis Suárez.

90+6

90+4
    Carrasco chtěl rozehrát na pravou stranu, jenže jeho pobídka byla příliš prudká a míč propadl do zámezí. Vhazovat bude Osasuna.

90+3
    Na opačné straně si v blíkosti velkého vápna přehodil míč na levačku João Félix, ale portugalský mladík si vylámal zuby na skvělém Herrerovi!

90+2
    Osasuna ještě mohla vyrovnat! Z voleje se do odraženého míče položil Jon Moncayola, ale Jan Oblak vytáhl efektní zákrok!

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Luis Suárez, přichází Geoffrey Kondogbia.

89
    Za svlečený dres ještě viděl Suárez žlutou kartu.

89
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Tak jsem to zakřikl! Atlético Madrid totiž minutu před koncem dnešního souboje otáčí výsledek! Domácí vrhli všechny síly do útoku a přibližují se titulu! LUIS SUÁREZ si ve vápně naběhl na Carrascovu přihrávku a přízemní střelou uklidil míč do sítě!

88
    Stefan Savić nakopl míč na polovinu Osasuny, ale Luis Suárez v hlavičkovém souboji neuspěl. Ze strany domácího celku je to nyní spíše křeč.

87
    Renan Lodi prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, ale svým přízemním centrem odevzdal míč zadákům v dresech Osasuny.

85
    Žlutou kartu dostává Lucas Torró (CA Osasuna).

85
    Hostující brankář Sergio Herrera si dal pozor na průnikovou přihrávku, vystartoval ven z branky a na hranici pokutového území schoval míč do rukavic.

84
    Domácí celek pokračuje v ofenzivě. Atlético se opět usadilo na polovině hostující Osasuny a hledá cestičku ke vstřelení vítězné branky. Moc času už ale Simeoneho družině nezbývá.

82
    Je vyrovnáno! Atlético Madrid ještě živí šance na zisk ligového titulu! RENAN LODI si nikým neatakován naběhl na přihrávku na levou stranu, zpracoval si míč a propálil bezmocného brankáře!

82
    Renan Lodi prošel s míčem do blízkosti pokutového území, jenže přihrávkou mezi obránce nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

81
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Héctor Herrera.
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Moussa Dembélé.