Garciová-Perezová – Martincová 1:2 (kon.)
Tereza Martincová
Tereza Martincová (17)
2
6 3 6
cz Štvrtok 10.06.2021, 17:06 • Kurt č. 1, Nottingham (GBR) • WTA Nottingham - Rothesay Open (tráva) • Osemfinále

2:6
    Georgina Garciová-Perezová se po servisu vydala k síti, což Tereza Martincová vyhodnotila k lobu. Španělka sice ještě odehrála míček na druhou stranu, avšak pouze k pohodlné smeči.

40-A
    Další hodně dlouhá výměna nakonec končí druhým mečbolem.

30-40
    Nyní jeden takový přichází, Georgina Garciová-Perezová čelí mečbolu.

1:3
    Georgina Garciová-Perezová na závěr čtvrtého gemu vyprodukovala dvojchybu a poprvé ve třetím setu přichází o servis.

30-40
    Tereza Martincová má k dispozici brejkbol.

6:3
    Georgina Garciová-Perezová sice do druhého setu nevstoupila nejlépe, přesto se jí vývoj povedlo otočit a o vítězce tak rozhodně závěrečná sada.

40-0
    Španělská hráčka má tři šanci k ukončení druhé sady.

5:3
    Brejk v nejméně vhodnou dobu! Tereza Martincová bekhendem mířila do autu a Georgina Garciová-Perezová půjde podávat na ukončení druhé sady.

A-40
    Je tu druhá šance pro Španělku. Ta skvěle vyhodnotila situaci a křížem mířila k boční lajně.

40-30
    Přesto je tu brejkbol. Tereza Martincová znovu hned druhý úder vyhodila mimo hrací plochu.

30-40
    Tereza Martincová neustále hrála do stejného směru, což jí posunulo blíže k brejku.

40-0
    Tři brejkboly. Georgina Garciová-Perezová returnovala přesně do rohu, což soupeřka nedokázala odvrátit.

0-40
    Tereza Martincová má šanci na další brejk, tři brejkboly.

1:1
    Na druhý pokus to již vyšlo! Georgina Garciová-Perezová precizní hrou donutila soupeřku k chybě a bere si ztracené podání zpět.
    0:1; 0:1; 40-15 - Georgina Garciová-Perezová

40-15
    Tereza Martincová byla zahnána do levého rohu a po nepřesném bekhendu jsou tu první brejkboly pro soupeřku.

0:1
    Tereza Martincová forhendem na tělo donutila soupeřku k další chybě a hned v úvodu druhého setu dosahuje dalšího brejku.
    0:1; 0:0; 30-40 - Tereza Martincová

30-40
    Podání ven z kurtu, po kterém Tereza Martincová na dlouhou ruku zahrála vítězný return.
    0:1; 1:6 - Tereza Martincová

1:6
    Tereza Martincová první sadu dovedla do vítězného konce, hladce soupeřku smetla poměrem 6:1 a hned dvakrát se postarala o brejk.

0-40
    Tři setboly pro Martincovou, která nyní hrála ideálně k základní čáře.

1:5
    Brejk to přeci jenom je! Martincová se dobře bránila, nakonec přišla další chyba Španělky, která bude muset bodovat na příjmu.

0-40
    Tereza Martincová má v tomto gemu hned tři brejkboly.

1:3
    Brejk! Georgina Garciová-Perezová dobrým podáním přešla blíže k síti, odkud se jí nepovedl drop shot, který skončil na její polovině.

15-40
    A první brejkboly zápasu má Tereza Martincová, která si zkušeně počkala na chybu.