Kolumbia – Venezuela 0:0 (kon.) | Brazília – Peru 4:0 (kon.) | Čile – Bolívia 1:0 (kon.)
Čile
1:0 (1:0)
Bolívia
cz Piatok 18.06.2021, 23:00 • Arena Pantanal, Cuiabá • Copa América • Skupina A

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (01:19:10)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 6:7.
    Chile si po Breretonově trefě připisuje první výhru na turnaji

Utkání je u konce a Chile jej dotáhlo do vítězného konce. Nebylo to ale tak snadné jak to vypadalo po průběhu prvního poločasu. Bolívie se po změně stran pustila do smělého útočení, vypracovala si několik šancí, jenže ty buď končily na Bravovi, nebo prolétly těsně vedle jeho branky. Chile bylo ve druhém poločasu méně důrazné, příležitostí ubylo a Lampe tak neměl tolik práce, jako před přestávkou. Gólu jsme se tak ve druhé části nedočkali a zápas skončil výsledkem 1:0 pro Chile. To je po dvou odehraných utkáních na průběžném prvním místě se čtyřmi body, Bolívie je s nulou poslední.

90+4
    90+3. Gól Chile neplatil pro ofsajd

90+3
    Chile sice dalo gól, radost z úspěchu ale trvala pouze kratičkou chvíli, neboť rozhodující okamžiky se odehrály v ofsajdovém postavení.