Maďarsko – Francúzsko 1:1 (kon.) | Portugalsko – Nemecko 2:4 (kon.) | Španielsko – Poľsko 1:1 (kon.)
Maďarsko
1:1 (1:0)
Francúzsko
Sobota 19.06.2021, 15:00 • Budapešť, Ferenc Puskas • Majstrovstvá Európy • Skupina F

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, Francúzsko bolo naďalej aktívne a išlo si za vyrovnaním. Striedajúci Dembele ešte opečiatkoval strelou spoza šestnástky žrď, vyrovnať sa už ale podarilo Griezmannovi v 66.minúte. Na konečnej remíze 1:1 má veľký podiel aj domáci brankár Gulácsi, ktorý v 82.minúte zápasu vychytal v dobrej šanci Mbappého. Maďarsko tak remizovalo s Francúzskom 1:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (16:58:08)

90+5
    Z poslednej akcie zápasu mohol streliť víťazný gól Varane, jeho pokus hlavičkou netrafil bránu Maďarska.

90+4
    Gulácsi boxuje center Griezmanna, následne favorit fauluje v šestnástke súpera, akcia Francúzov je na konci.

90+3
    Fiola zastavuje Kantého nedovolene, priamy voľný kop pre Francúzsko v záverečných sekundách dnešného zápasu.

90+2
    Varane s dlhým nákopom do šestnástky Maďarska, Francúzi zatlačili na svojho súpera.

90+1
    Útočný faul Mbappého, čo hrá do karát samozrejme futbalistom Maďarska.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase štyri minúty.

89
    Ofenzívny faul Néga, lopta pre Francúzov na polovici súpera.

88
    Gulácsi zahral na nervy svojich fanúšikov, pri odkope trafil napádajúceho Girouda, lopta našťastie smerovala za postrannú čiaru.

87
    Striedanie v tíme Francúzsko: z ihriska odchádza Ousmane Dembèlé, prichádza Thomas Lemar.

86
    Pavard v ťažkej pozícii pri postrannej čiare iba predĺžuje loptu pre Maďarov, ktorí majú k dispozícii autové vhadzovanie.

85
    Hlboký defenzívny blok Maďarska, Digneho center z ľavej strany odvracia domáca obrana.

84
    V záverečných minútach zápasu môžeme očakávať tlak Francúzov.

84
    Striedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza László Kleinheisler, prichádza Gergő Lovrencsics.

83
    Hra je na chvíľu prerušená, Kleinheisler má zdravotné problémy.
    82. Péter Gulácsi (HUN)

82
    Ľahká strata lopty Maďarska v strede ihriska, Mbappé mohol poslať svoj tím do vedenia, v dobrej šanci neprepálil Gulácsiho – dôležitý zákrok domáceho brankára.

Igor Tabiš

Góly: 45+2. Fiola – 66. Griezmann

Karty:   52. Botka (HUN) – 10. Pavard (FRA)

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:10. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:15.
    Maďarsko: Gulácsi – Botka, Orban, Attila Szalai – Á. Nagy – Négo, Kleinheisler (84. Lovrencsics), Schäfer (75. Cseri), Fiola – Ádám Szalai (C) (26. Nikolić), Sallai.
    Náhradníci: Dibusz, Bogdán – Lang, Kecskés, Cseri, Holender, Lovrencsics, R. Varga, Sigér, K. Varga, Nikolić, Schön.

Francúzsko: Lloris (C) – Pavard, Varane, Kimpembe, Digne – P. Pogba (76. Tolisso), Kanté, Rabiot (57. O. Dembèlé, 87. Lemar) – Griezmann – Benzema (76. Giroud), Mbappé.
    Náhradníci: Mandanda, Maignan – Lenglet, Lemar, Giroud, O. Dembèlé, Tolisso, Moussa Sissoko, Lucas Hernández, Dubois, Koundé, Thuram.

Rozhodca: Oliver – Burt, Bennett