Česko – Anglicko 0:1 (kon.) | Chorvátsko – Škótsko 3:1 (kon.)
Chorvátsko
3:1 (1:1)
Škótsko
Utorok 22.06.2021, 21:00 • Glasgow, Hampden Park • Majstrovstvá Európy • Skupina D

V druhom polčase sme sledovali dominanciu futbalistov Chorvátska, ktorých poslal do vedenia v 62.minúte nádhernou učebnicovou strelou Luka Modrić. Tretí gól Chorvátska padol z kopačky Ivana Perišića v 77.minúte zápasu. Chorvátsko vyhralo nad Škótskom 3:1, vďaka čomu sa teší z postupu zo skupiny. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (22:53:41)

90+4
    Záverečné prihrávky Škótska na vlastnej polovici, v dnešnom zápase už zrejme neuvidíme nič zaujímavé.

90+3
    McTominay nezakončil akciu Škótska, nasleduje ale rohový kop. Po centri Frasera mohol skórovať McKenna, z dobrej pozície netrafil bránu Livakovića.

90+2
    Center smerujúci do šestnástky na Nisbeta odvracia Lovren hlavou.

90+1
    Chorvátsko v defenzívnom postavení kontroluje záver dnešného stretnutia.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.

89
    Záverečné okamihy zápasu sa dohrávajú na polovici Chorvátska.

88
    Sledujeme záverečné minúty dnešného súboja, štatistika striel na bránu vyzerá takto: 6-3.

87
    Rebić si nezasekol Patersona pri postrannej čiare, pre svoje mužstvo ale získava rohový kop. Cenné sekundy v závere zápasu pre Chorvátsko.

86
    Prenikajúci Kovačić bol zastavený nedovolene, priamy voľný kop pre Chorvátsko.

85
    McTominay faulovaný, Škótsko pokračuje v snahe o strelenie kontaktného gólu. McGinn sa v šestnástke Chorvátska dopustil faulu.

84
    Striedanie v tíme Škótsko: z ihriska odchádza Stephen O'Donnell, prichádza Nathan Patterson.

84
    Striedanie v tíme Škótsko: z ihriska odchádza Che Adams, prichádza Kevin Nisbet.

83
    Chorvátsko teraz kontroluje priebeh zápasu, loptu si medzi sebou prihrávajú s veľkým prehľadom.

82
    O'Donnell bol faulovaný, Škótsko ostane pri lopte na polovici svojho súpera.

81
    Striedanie v tíme Chorvátsko: z ihriska odchádza Ivan Perišić, prichádza Ante Rebić.

80
    Adams sa snažil zúžitkovať zblokovanú strelu Frasera, Livaković vyráža jeho pokus na roh.