Nieciecza – Kraków 0:0 (*13:00) | Třinec – Karviná B 2:1 (kon.) | Vyškov – Uničov 3:2 (kon.)
Táborsko – Plzeň B 3:3 (kon.) | ND Beltinci – Příbram 1:3 (kon.) | Líšeň – Ostrava B 2:1 (kon.)
Varnsdorf – Liberec B 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Sereď sk 2:1 (kon.) | GKS T. – Opava 1:1 (kon.)
Górnik Ł. – Jagiellonia 0:0 (12:30) | Zwickau – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Žižkov 4:1 (kon.)
Ružomberok – Karviná sk 2:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 2:0 (kon.) | Zabrze – Ostrava 1:3 (kon.)
Zlín – Brno 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 2:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:0 (kon.)
L. Mikuláš – Trebišov 0:2 (kon.) | Trenčín – Púchov sk 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:1 (2:0)
FC Baník Ostrava B
cz Sobota 17.07.2021, 11:00 • Březí u Mikulova • Prípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:43:14)

Je konec. Líšeň zvítězila nad Baníkem Ostravou B poměrem 2:1. Úvod utkání byl hodně aktivní z obou stran, ale nakonec se v 5. minutě podařilo vstřelit gól domácím. Ti na to navázali také ve 23. minutě, když se dostali do dvoubrankového vedení. Baník Ostrava si v první půli vytvořil několik šancí na skórování, ale žádná nebyla úspěšná. Do druhé půle vstoupil Baník velice aktivně a šlo poznat vystřídání několika hráčů. Na jediný gól Ostravy se čekalo do 61. minutě. O deset minut později mohlo být srováno, ale střela hostujícího hráče minula bránu. Ke konci zápasu to byl stále Baník, jenž byl aktivnějším týmem, ale gól už nepadl.

90+1

90+1
    Následný centr z volného kopu ale nepřinesl nic nebezpečného a míč skončil v moci gólmana.

90
    Ostrava se dostávala do rychlého brejku, ale Líšeň zatáhla za ruční brzdu v podobě faulu.

88
    Nebezpečný centr Ostravy z pravé strany, po kterém ale skončila hlavička vedle svatyně soupeře.

86
    Tentokrát přišel jen faul hostujícího hráče a Líšeň získala míč na své polovině.

85
    Střela ostravského hráče z dálky letěla daleko vedle domácí svatyně.

83
    Líšeňský hráč je stále trochu mimo, ale nakonec to vypadá, že se z této pumelice probudí a bude moct pokračovat.

82
    Tvrdá rána z přímého kopu nepříjemně trefila domácího hráče do hlavy a na hrací plochu spěchají lékaři.

81
    Tentokrát přišel nedovolený zákrok domácího hráče a Baník získal přímý kop opět z dobré pozice.

80
    Faul baníkovského hráče ve středu hrací plochy, ovšem Líšeň nepředvedla přesný útok, neboť střela zpoza vápna letěla daleko vedle brány.

78
    Problémy při kombinaci Líšně ve středu hrací plochy a míč nakonec letěl k brankáři domácích.

77
    Po centru ze standardní situace se míč odrazil z chumlu hráčů k brankáři Líšně.

76
    Ovšem opět to byl Baník, který se po pravé straně dostal k centru, ale ten odvrátil domácí hráč do zámezí a následovat bude rohový kop.

75
    Líšeň se snaží poslední minuty být aktivnějším týmem a vypracovat si možnost pro skórování.