Termalica – Kraków 0:0 (*13:00) | Třinec – Karviná B 2:1 (kon.) | Vyškov – Uničov 3:2 (kon.)
Táborsko – Plzeň B 3:3 (kon.) | ND Beltinci – Příbram 1:3 (kon.) | Líšeň – Ostrava B 2:1 (kon.)
Varnsdorf – Liberec B 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Sereď sk 2:1 (kon.) | GKS T. – Opava 1:1 (kon.)
Górnik Ł. – Jagiellonia 0:0 (12:30) | Zwickau – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Žižkov 4:1 (kon.)
Ružomberok – Karviná sk 2:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 2:0 (kon.) | Zabrze – Ostrava 1:3 (kon.)
Zlín – Brno 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 2:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:0 (kon.)
L. Mikuláš – Trebišov 0:2 (kon.) | Trenčín – Púchov sk 1:1 (kon.)
MFK Vyškov
3:2 (0:1)
SK Uničov
cz Sobota 17.07.2021, 10:30Prípravný zápas

Tohle již je z dnešního utkání vše. Děkujeme za pozornost a budeme se těšit u zápasů nadcházející fotbalové sezóny. Příjemnou sobotu a na shledanou! (12:22:28)

Posledních patnáct minut určilo vítěze přípravného utkání. Vyškov z průběžného stavu 0:2 udělal velkou show, trefil se třikrát za sebou a dosáhl na výhru 3:2 nad Uničovem brankou z poslední minuty. Generálka před startem F:NL mu tak vyšla vítězně.

90
    90. KLESA - 3:2

90
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Velkolepý obrat se skutečně podařil! MICHAL KLESA sebevědomě využil standardní situaci a zatočil balon do horního rohu, kam gólman nedosáhl. Tím Vyškov završil otočku z 0:2 na 3:2.

89
    Těsně před uničovským vápnem došlo k faulu hostů, po němž bude následovat nadějná standardní situace.

88
    Vyškov odklízí míč z nebezpečných prostor a ještě se zkouší probojovat k opačné svatyni.
    87. FOFANA - 2:2

87
    Balon rozehrával z rohového kopu dokonale Klesa, který položil centr přesně k naskakujícímu AHMEDU FOFANOVI. Ten se prosadil ze vzduchu a zajistil v závěru druhé půle vyrovnání na 2:2.

86
    Macej dostal balon pouze na rohový kop, k jehož rozehrávce se staví Klesa.

86
    Uprostřed hřiště se snažil tvořit Vyškov, přestože bez většího efektu.

82
    Mgienga se nyní ve vápně hezky uvolnil, jeho střelu ze solidní pozice však pozorná hostující obrana zablokovala.

81
    Po dalším rohu MFK bude následovat pouze odkop. Domácím se čas na vyrovnání začíná krátit až příliš rychle.

78
    Domácí kouč ještě zkouší před finální desetiminutovkou zamíchat karty. Jaroš naskakuje za Lahodného.

77
    Vyškov teď posílá do vápna Uničova jeden výživný centr za druhým. Obrana hostí odolává skutečně za pomoci maximálního úsilí.
    75. ŠTĚPÁNEK - 1:2

75
    Vyškov se dočkal snížení! Na centr kapitána Klesy si naběhl FILIP ŠTĚPÁNEK a navzdory tomu, že si Kalina na míč sáhl, končí kulatý nesmysl přeci jen v síti. Čtvrthodinu před koncem tu tak máme zápletku!

73
    Mgiengovu šanci hatí zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

72
    Přihrávky si vyměňují obránci hostů a hledají, kudy vede cesta po pravé straně hřiště.