Ararat – Śląsk 2:4 (kon.) | Astana – Aris Soluň 2:0 (kon.) | FK Ponevěž – Novi Sad 0:1 (kon.)
Molde – Servette 3:0 (kon.) | Ljubljana – Birkirkara 1:0 (kon.) | Austria – Breidablik 1:1 (kon.)
Karabach – FC Ashdod 0:0 (kon.) | RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0 (kon.) | Soči – Keşla FK 3:0 (kon.)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2 (kon.) | Dudelange – Bohemians Dublin 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Haifa 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Maribor 3:1 (kon.) | Elfsborg – Milsami 4:0 (kon.) | AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0 (kon.)
Kodaň – Žodino 4:1 (kon.) | FK Sūduva – Raków 0:0 (kon.) | Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (kon.) | Plzeň – Dinamo Brest 2:1 (kon.)
Gżira – Rijeka 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Borisov 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (kon.)
Limassol – Žilina sk 1:3 (kon.) | Riga FC – Škendija 2:0 (kon.) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (kon.)
Trnava – Sepsi sk 0:0 (kon.) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (kon.) | Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 0:2 (kon.)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (kon.) | Bazilej – Partizani Tirana 3:0 (kon.) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (kon.)
Gent – Vålerenga 4:0 (kon.) | Larne FC – Aarhus 2:1 (kon.) | Sutjeska – Tel Aviv 0:0 (kon.)
FCSB – Karaganda 1:0 (kon.) | Aberdeen – Häcken 5:1 (kon.) | Hibernian – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Linfield – Banja Luka 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Újpest FC – Vaduz 2:1 (kon.) | Pogoń – Osijek 0:0 (kon.) | KF Drita – Feyenoord 0:0 (kon.)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2 (kon.) | Partizan – Dunajská Streda sk 1:0 (kon.) | Valur – Bodö/Glimt 0:3 (kon.)
Salihorsk – Fola 1:2 (kon.)
F91 Dudelange
0:1 (0:1)
Bohemians Dublin
cz Štvrtok 22.07.2021, 18:30 • Stade Jos Nosbaum, Dudelange • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:36:19)

Žluté karty: 6 – 3

Domácí se sice snažili a ve druhé půli Bohemians přestříleli 7:1, brankáře Talbota ale překonat na domácím území nezvládli. Do následné odvety v Dublinu, jež se odehraje 29. července, si tak vezou porážku 0:1. Jednogólové skóre ještě ovšem nic neznamená a Dudelange bude mít celých 90 minut na to, aby se na svého soka dotáhlo.

90+6

90+6
    Domácím nicméně ani takový čas na gólové prosazení nestačil a je odpískán konec!

90
    Sudí nastavují celých 6 minut! Dobrá zpráva pro příznivce jiholucemburského klubu.

90
    Další žlutá karta v druhém poločase, celkově již sedmá. Tentokrát sudí ukázal na Charlese Morrena z Dudelange.

86
    F. Bojić nejprve zkouší ohrozit gólmana Talbota, o chvíli později na druhé straně obdobný pokus protihráče blokuje mimo.

83
    Ještě v té samé minutě ovšem inkasuje žlutou kartu.

83
    Liama Burta nahrazuje v sestavě Irů James Finnerty.

82
    Žlutou kartu dostává Muratovic (F91 Dudelange).

79
    Další střídání, tentokrát na straně hostů. C. Kellyho nahradí Rory Feely.

74
    Roh pro domácí, který si vzal na starost Bojić. Následně se i sám dostal ke střele, ta ale nedoputovala na místo určení.

73
    Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Ricardo Delgado, přichází Filip Bojic.
    Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Dejvid Sinani, přichází Eliot Gashi.

72
    Druhá žlutá karta pro Bohemians v řadě, tentokrát se provinil Lyons.

71
    Žlutou kartu dostává Devoy (Bohemians FC).

68
    Střídání i na druhé straně! Hosté posílají na střídačku Rosse Tierneyho, kterého nahrazuje Conor Levingston.

68
    Mohcine Hassan Nader téměř ihned po svém příchodu sleduje paži rozhodčího se žlutou kartou.

66
    Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Hadji, přichází Mohcine Hassan Nader.

66
    Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Bettaieb, přichází Muratovic.

60
    Střela Van Den Kerkhofa prostor mezi třemi tyčemi netrefuje.

59
    Střelec zatím jediné branky se tenrokrát "blýskl" v horším světle, fauloval domácího Coolse.

58
    Jules Diouf je už třetím hráčem F91 Dudelange, jenž inkasuje žlutou kartu.

56
    Liam Burt z Bohemians si také zkusil vystřelit, avšak se stejným výsledkem.

54
    Rána Dejvida Sinaniho netrefuje svůj cíl.

52
    Lyons znovu faulovaný – tentokrát Kirchem.

51
    Samir Hadji fauluje v krátkém čase dva irské hráče, nejprve C. Kellyho a posléze ještě Lyonse.

49
    Keith Buckley z Bohemians blokuje střelecký pokus soupeře.

Žluté karty: 2 – 0

První poločas utkání jiholucemburského F91 Dudelange s Bohemians FC nabídl jedinou branku, postaral se o ni v 11. minutě hostující útočník Ross Tierney. Domácí ještě ale neřekli poslední slovo a ve druhém dějství se pokusí zápas zdramatizovat.

45+2

45+2
    První poločas je za námi.

45
    Sudí nastavují dvě minuty.

43
    Plynulost hry nyní narušují fauly, za poslední tři minuty se hráči provinili hned třikrát. Z toho dvakrát domácí.

40
    Volný kop pro Lucemburčany, jeho exekutorem je Dos Santos Da Cruz.

38
    Rohu se chopil opět Breslin.

37
    Další roh pro Bohemians.

35
    Kapitán lucemburského celku Mehdi Kirch dostává žlutou kartu.

31
    Kirch z Dudelange fauluje Lyonse, a to znamená nepřímý volný kop pro Bohemians.

29
    Kelly se dopouští dalšího faulu svého celku, tentokrát na obránce Van Den Kerkhofa.

26
    Rohu se chopil Breslin, jeho spoluhráč Tierney však snahu přidat druhý gól zhatil, fauloval totiž gólmana Jouberta.

25
    Signalizovaný roh pro Bohemians.

24
    Stoper domácího celku Ricardo Delgado dostává žlutou kartu.

20
    Dos Santos Da Cruz zblokoval střelecký pokus soupeře.

19
    Coote se dopustil faulu na jednoho z domácích hráčů.
    11. TIERNEY - 0:1

11
    Bohemians FC právě vstřelil branku!

Celek z Dublinu jde do vedení! Úvodní branku utkání si připsal ROSS TIERNEY. Bez asistence.

8
    V úvodních minutách drží míč na nohou více hosté z hlavního irského města, jedinou střelu si však připsali domácí, Talbot ovšem obstál.

1

Vítáme Vás u 2. předkola Evropské konferenční ligy, již za malý okamžik si to spolu v prvním utkání z dvojzápasu o postup rozdají F91 Dudelange a Bohemians FC.

F91 Dudelange: Joubert – Van Den Kerkhof, Delgado, Cools, Diouf – Da Cruz, Morren, Kirch – Sinani – Hadji, Bettaieb
    Náhradníci: Agovic, Bojić, Esposito, Gashi, Hardahl Hansen, Hassan, Kabore, Medjkoune, Muratovic, Ninte, Silva Dos Santos, Stumpf

Bohemians FC: Talbot – Lyons, Cornwall, C. Kelly, Breslin – Coote, Devoy, Buckley, Burt – Tierney, G. Kelly
    Náhradníci: Feely, Finnerty, Grehan, Hery, Levingston, Mahon, Mallon, McGuinnes, Minogue, Mullins, Ward, Wilson

Rozhodčí: Kajtazovic N. – R. Vukan, M. Vidali.

Bohemians FC

Bohemians si, jak již bylo naznačeno, museli účast ve čtvrtfinále vybojovat. Osmifinálovým soupeřem jim byl islandský celek Strjarnan FC, proti němuž nastoupili Irové jako poměrně jasní favorité. Na domácí půdě ostrovanů se jim to ještě nepodařilo potvrdit, když remizovali 1:1. V Irsku už to bylo něco zcela jiného – výhra 3:0, o niž se dvěma góly postaral Georgie Kelly, jenž svůj celek poslal dál.

Lucemburčané do čtvrtfinále Evropské konferenční ligy narozdíl od domácích postoupili napřímo. Zápasové tempo by jim však scházet nemělo, v červenci odehráli již čtyři přátelská utkání – naposledy podlehli 0:2 Atertu Bissen z nižší lucemburské ligy. Předtím si však poradili s týmem FC Mamer 3:2 a ještě dříve přidali jednu výhru 3:0 a jednu prohru stejného poměru.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.