Ararat – Śląsk 2:4 (kon.) | Astana – Aris Soluň 2:0 (kon.) | FK Ponevěž – Novi Sad 0:1 (kon.)
Molde – Servette 3:0 (kon.) | Ljubljana – Birkirkara 1:0 (kon.) | Austria – Breidablik 1:1 (kon.)
Karabach – FC Ashdod 0:0 (kon.) | RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0 (kon.) | Soči – Keşla FK 3:0 (kon.)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2 (kon.) | Dudelange – Bohemians Dublin 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Haifa 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Maribor 3:1 (kon.) | Elfsborg – Milsami 4:0 (kon.) | AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0 (kon.)
Kodaň – Žodino 4:1 (kon.) | FK Sūduva – Raków 0:0 (kon.) | Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (kon.) | Plzeň – Dinamo Brest 2:1 (kon.)
Gżira – Rijeka 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Borisov 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (kon.)
Limassol – Žilina sk 1:3 (kon.) | Riga FC – Škendija 2:0 (kon.) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (kon.)
Trnava – Sepsi sk 0:0 (kon.) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (kon.) | Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 0:2 (kon.)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (kon.) | Bazilej – Partizani Tirana 3:0 (kon.) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (kon.)
Gent – Vålerenga 4:0 (kon.) | Larne FC – Aarhus 2:1 (kon.) | Sutjeska – Tel Aviv 0:0 (kon.)
FCSB – Karaganda 1:0 (kon.) | Aberdeen – Häcken 5:1 (kon.) | Hibernian – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Linfield – Banja Luka 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Újpest FC – Vaduz 2:1 (kon.) | Pogoń – Osijek 0:0 (kon.) | KF Drita – Feyenoord 0:0 (kon.)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2 (kon.) | Partizan – Dunajská Streda sk 1:0 (kon.) | Valur – Bodö/Glimt 0:3 (kon.)
Salihorsk – Fola 1:2 (kon.)
CS Petrocub
0:1 (0:1)
Sivasspor
cz Štvrtok 22.07.2021, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Je dobojováno. Hosté nakonec vezou z Kišiněva hubenou výhru 1:0, kterou zařídil jediným gólem zápasu už v 17. minutě Osmanpasa. Domácí celek měl především v první půli dobré šance na vyrovnání, ale neuspěl. Ve druhém poločasu už branku soupeře jen těžko dobýval. Naopak, v nastaveném čase mohl přidal druhý gól z penalty Yatabaré, ale penaltu neproměnil. S ohledem na fakt, že již neplatí pravidlo o venkovních gólech, tak může být odveta ještě zajímavá. (20:55:45)

90+6

90+5
    Yatabaré kopnul penaltu placírkou k levé tyči domácí branky, gólman Meira ale balon bravurně vyrazil!

90+5
    Žlutou kartu dostává Ndzomo (CS Petrocub).
    90+3. Penaltový zákrok Ndzomoa

90+3
    Hosté se v závěru dostali ještě do ojedinělé šance a bude z toho pokutový kop!

90+2
    Hosté s balonem na půlce spěchat nebudou. Aut poslali jen na polovinu soupeře, kde míč sebral gólman Meira.

90+1
    Střídání byla nakonec dvě a dlužíme Vám ještě jednu informaci, nastavovat se budou tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Pedro Henrique, přichází Karay Altinay.
    Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází FaycalFajr, přichází Ziya Erdal.

90
    Začala poslední minuta základní hrací doby a hosté chystají ještě minimálně jedno střídání.

89
    Domácí zkusili vyslat dlouhý balon vzduchem za hostující obranu, jenže před Plăticou jej stačil sebrat vyběhnuvší brankář Vural.

87
    A ani teď to nebylo úplně gólové zakončení. Gulceac dostal dobrý balon směřující do vápna, jenže hostující obranná past sklapla včas a rána domácího fotbalisty byla zblokována.

86
    Střídání v týmu CS Petrocub: ze hřiště odchází Vladimir Ambros, přichází Alexandru Bejan.
    85. Sandův pokus lapil brankář Vural

85
    Jsou to spíše takové náznaky šancí pro Petrocub. Sandu dobíhal na rychlý balon po pravé straně, který ještě stihl, jeho přízemní centr vyslaný před branku ale vleže lapil gólman Vural.

84
    Krev žilách teď možná trochu ztuhla domácím fanouškům poté, co riskantně rozehrával brankář Meira. Pro domácí ale nakonec vše dobře dopadlo.

83
    Domácí obléhají Vuralovu branku v posledních minutách hry a k tlaku jim dopomohly i dva rohové kopy. Jenže ani jeden z centrů Gulceaca nedokázali přetavit ve vyrovnání.

81
    Domácí po předchozím faulu hostů rozehrávali volný kop nalevo od hostující šestnáctky, Sandův polocentr-polostřela ale byl zablokován.

80
    Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Isaac Cofie, přichází Jorge Felix.
    Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Olarenwaju Kayode, přichází Leke James.

79
    Hosté chystají další střídání, to ale bude muset ještě chvíli počkat.

78
    Hráči v bílém teď hráli kolem půlící čáry takové bago a balon si přihrávali pěkně jeden ke druhému kolem běhajících protihráčů. Jak jsem popsal před chvilkou, čas teď hraje do karet hlavně jim.

77
    Hosté už se nikam neženou a většinou jim v těchto minutách stačí, když dostanou balon na polovinu soupeře.

76
    Domácí se musí tlačit dopředu a také se o to snaží, teď je na chvíli zbrzdil faul Turcana.

74
    Hráči v černém se ale k pokutovému území Sivassporu rychle vrátili, do střelecké pozice se dostal jeden z domácích fotbalistů, jenže jeho halfvolej z hranice šestnáctky byl zblokován.

74
    Centr Sandua hostující obrana odvrátila, domácí nic dalšího nevymysleli.

73
    Domácí zahrávají další volný kop po faulu Goutase.

72
    Žlutou kartu dostává Meira (CS Petrocub).

72
    Střídání v týmu CS Petrocub: ze hřiště odchází Vicot Bogaciuc, přichází Iaser Turcan.
    Střídání v týmu CS Petrocub: ze hřiště odchází Marius Iosipoi, přichází Constantin Sandu.

72
    Žlutou kartu dostává po tvrdém zákroku na Yatabarého ve středu hřiště Bogaciuc (CS Petrocub).

70
    Centr Gulceaca z pravé strany přeletěl šestnáctku, následný další pokus zleva sbírá ze vzduchu gólman Vural.

70
    Volný kop rozehrál Gulceac, hostující obrana odvrátila na další roh.

69
    Žlutou kartu dostává Fajr (Sivasspor).

69
    Z rohového kopu nic nebylo, následně ale hosté faulují a bude to volný kop napravo od hostující šestnáctky.

68
    Urodit se mohlo na druhé straně. Hakan Arslan se pokusil vyvézt míč z obranné poloviny, jenže zbytečně na hranici šestnáctky zaváhal a daroval jej Ambrosovi, jeho ránu ale stačila hostující obrana zblokovat na roh.

67
    Po faulu na Henriqueho kopali hosté volný kop. Z levé strany centroval do vápna Fajr, nikdo z jeho spoluhráčů ale balon nedokázal zasáhnout.

66
    A nakonec přišle i náznak šance. Domácí kapitán Ambros zaběhl za domácí obranu na vysoký balon, ten přeskočil i obránce Oguze, jenže k balonu měl nakonec nejblíže brankář Vural, který jej lapil do svých rukavic.

65
    Hraje se teď převážně ve středu hřiště. Míč mají na kopačkách domácí hráči, kteří se snaží o vyrovnání.
    63. Yatabaré o kousek nedosáhl na centr Ciftciho

63
    Gólový déšť ale mohl spustit na druhé straně. Ciftci vyslel z levé strany dobrý centr na zadní tyč, tam chybělo Yatabarému jen kousek, aby jej hlavou poslal do domácí branky!

63
    Hosté měli výhodu autového vhazování, jenže domácí rychle vybojovali míč u vlastní šestnáctky a nakopli své motory směr Vuralova branka. Jenže ani z tohodle mráčku nezapršelo.

61
    Domácí vybojovali rohový kop. Míč poslal do vápna na bližší tyč Gulceac, gólman Vural byl ale důrazný a balon mířící do chumlu hráčů vyboxoval pryč.

60
    A to už neplatí, i když šance to tedy velká nebyla. Domácí rychle přečíslili hostující obranu, po centru z levé strany se ale k zakončení nikdo z borců v černém nedostal. Balon totiž stáhl ze vzduchu brankář Vural.

60
    Sledujeme poněkud klidnější pasáž hry, oba týmy se nedokáží dostat do větší šance.

59
    Střídání v týmu CS Petrocub: ze hřiště odchází Stefan Efros, přichází Jacquez Ndzomo.

58
    Střídání v týmu CS Petrocub: ze hřiště odchází Donalio Douanla, přichází Vadim Gulceac.

57
    Pomalu se chystá střídání i domácí straně, zatím ale nevím kdo půjde ze hry a kdo do ní. Mezitím chytá do náruče vznášející se balon do vápna brankář Meira.

55
    Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Sefa Yilmaz, přichází Mustafa Yatabaré.

53
    Po faulu Platici rozehrával přímý kop Fajr, jeho centr z pravé strany ale domácí obrana odvrátila.

52
    Tak to byla velká šance hostů! Domácí možná trochu podcenili průnik Henriqueho po levé straně, hostující hráč se nakonec dostal ke střele, kterou dokázal nohou lehce ztlumit gólman Meira. Balon, který pomalu směřoval k brankové čáře ale nakonec dokázali domácí odkopnout do bezpečí!

51
    Hráči Petrocubu se pokoušeli postupným útokem po zemi dostat s míčem do vápna, o průnik přes dva protihráče se pokusil Iosipoi, ale po střetu v šestnáctce padá. Na penaltu to ale dle sudích určitě nebylo.

50
    Míč poslal po další ztrátě domácích do hry výkopem brankář Vural, ale balon rychle sbírají na půlce domácí fotbalisté.

49
    Je to teď trochu boj ve středu hřiště, ani jeden z týmů se nedokáže dlouho udržet na míči, natož pak ohrozit branku soupeře, byť třeba z větší vzdálenosti.

47
    Další postupný útok hráčů Sivassporu, domácí ale zatím hrají velice dobře kolem půlící čáry a nedávají hostům příliš prostoru, aby se dostali přes půlku.

46
    Domácí rychle vybojovali míč a už jej přenesli na útočnou polovinu. Po zemi to ale nešlo a hosté rychle dostali balon daleko od své branky.

46
    Balon do druhé půle rozehráli hráči Sivassporu, kteří jsou okamžitě napadáni hráči v černých dresech.

46

Hráči už se pomalu vrací zpět na hřiště, druhý poločas začne již za pár okamžiků!

Hlavní sudí nenastavil ani minutu, první půle tak končí přesně po 45 minutách hry. Do šaten půjdou veselejší hráči tureckého Sivassporu, který poslal do vedení v 17. minutě Caner Osmanpaşa. A protože se jednalo o jedinou branku úvodní pětačtyřicetiminutovky, vedou hosté 1:0.

45

44
    Tohle byl hodně zajímavý moment. Platica dostal povedenou kolmicí míč do běhu na levé straně vápna, jenže už to vypadalo, že míč nedoběhne. I přesto se pokusil míč skluzem zasáhnout, což se nakonec podařilo a s pomocí odrazu od jednoho z hostujících hráčů málem skončil v brance. Brankář Vural totiž podobný odraz míče nečekal a na poslední chvíli míč u pravé tyče své branky zastavil!

42
    Po delší době si na míč sáhl hostující brankář Vural, nepříjemný skákavý pokus Plăticy ze střední vzdálenosti ale nakonec ztlumil na své hrudi.

41
    Nedovolených zákroků v posledních minutách přibývá, opravdu se nehraje příliš v rukavičkách. Yilmaz se pokusil zastavit rozehrávajícího Plăticu, který však byl rychlejší a hostující borec si pomohl zatažením za dres. Tady nebylo o něčem, žlutí se.

40
    Jenže po faulu Cofieho už jsou u balonu opět hráči Petrocubu, kteří se snaží něco vymyslet kolem půlící čáry, zatím ale bez většího úspěchu.

38
    Plătică byl při snaze vybojovat míč u hostujícího vápna až příliš důrazný a za svůj ostrý skluz na Yilmaze po právu inkasuje žlutý kartónek.

37
    U balonu domácí a byl z toho náznak dobré šance. Iosipoi se takovým nadýchaným centrem pokusil najít nabíhajícího Ambrose ve vápně a domácímu kapitánovi chyběl jen malý kousek, aby na míč dosáhl a dostal se do velké šance.

36
    Další domácí snaha o ohrožení branky končí v rohu hřiště, kde Platica nedovoleně fauloval Yilmaze.

35
    Hosté rozehráli po zemi a následně pokusili o přízemní centr na hranici velkého vápna, tam ale nebezpečí odvrátila domácí obrana.

34
    Hráči Sivassporu si zase po chvíli půjčili míč a snaží se něco vymyslet. Jejich snahu ale alespoň na chvíli zastavuje faul domácího Bogaciuce na půlce.

33
    Domácí povzbuzeni posledními minutami obléhají hostující branku, zatím se ale drží pro Turky v bezpečné vzdálenosti bez šance ohrozit Vurala.

31
    Následný roh rozehrál autor posledního střeleckého pokusu Iosipoi, ke střele se dostal ve vápně Plătică, který ke štěstí hostí trefil pouze náruč dobře postaveného gólmana Vurala.

31
    No a zničehonic mohlo udeřit na druhé straně! Iosipoi dostal míč do volného prostoru a z nějakých 25 metrů vypálil do levé šibenice, Vural míč konečky prstů vytáhl na roh!

30
    Žlutou kartu dostává Jardan (CS Petrocub).

30
    No, zatím nesledujeme úplně přehlídku fotbalové krásy, to musíme přiznat. Další nepovedený centr z levé strany opět končí u gólmana domácího celku.

29
    Hosté to nyní zkusili zprava, jenže ani tentokrát nebyli úspěšní. Hrát tak mohou domácí, kteří začínají až od gólmana Meiry.

29
    Hosté se pokusili zaútočit po levé straně, zastavil je ale přestupek proti pravidlům. Domácí ale po rozehrávce o míč rychle přišli a už se opět musí bránit.

27
    Míč mají opět hosté, kteří volí postupný útok a přihrávkami po zemi se snaží překvapit domácí obranný val u půlící čáry.

26
    Hráči tureckého celku se po autovém vhazování na pravé straně dostali k centru, ten ale ze vzduchu v pohodě sbírá domácí gólman Meira.

26
    Vytažený presing nakonec donutil domácí k chybě, hosté vybojovali aut.

25
    Domácí fotbalisté rozehrávají z vlastní poloviny, hosté je ale důrazně napadají ještě před půlkou.

23
    Rozehrávky se ujal Yilmaz, žádné větší nebezpečí z toho ale pro domácí branku nebylo.

22
    Kayode teď povedenou střelou protáhl brankáře Meiru, je z toho roh pro hosty.

19
    Domácí pokračují ve své hře, přičemž se dopouští dalšího faulu.

18
    Hostující Kayode nyní zablokoval soupeřovu střelu.
    17. OSMANPASA - 0:1

17
    Sivasspor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je CANER OSMANPASA. Asistence: Faycal Fajr.

16
    Fajr zahrává rohový kop.

16
    Hostující Henrique byl velmi blízko vstřelené brance. Meira zakročil.

12
    Henrique se pokusil o zakončení, jeho rána ale minula svůj cíl.

6
    Hostující Cofie se pokusil o zakončení, leč jeho střela byla zblokována. Domácí gólman Meira tak zůstal bez práce.