Ararat – Śląsk 2:4 (kon.) | Astana – Aris Soluň 2:0 (kon.) | FK Ponevěž – Novi Sad 0:1 (kon.)
Molde – Servette 3:0 (kon.) | Ljubljana – Birkirkara 1:0 (kon.) | Austria – Breidablik 1:1 (kon.)
Karabach – FC Ashdod 0:0 (kon.) | RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0 (kon.) | Soči – Keşla FK 3:0 (kon.)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2 (kon.) | Dudelange – Bohemians Dublin 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Haifa 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Maribor 3:1 (kon.) | Elfsborg – Milsami 4:0 (kon.) | AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0 (kon.)
Kodaň – Žodino 4:1 (kon.) | FK Sūduva – Raków 0:0 (kon.) | Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (kon.) | Plzeň – Dinamo Brest 2:1 (kon.)
Gżira – Rijeka 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Borisov 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (kon.)
Limassol – Žilina sk 1:3 (kon.) | Riga FC – Škendija 2:0 (kon.) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (kon.)
Trnava – Sepsi sk 0:0 (kon.) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (kon.) | Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 0:2 (kon.)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (kon.) | Bazilej – Partizani Tirana 3:0 (kon.) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (kon.)
Gent – Vålerenga 4:0 (kon.) | Larne FC – Aarhus 2:1 (kon.) | Sutjeska – Tel Aviv 0:0 (kon.)
FCSB – Karaganda 1:0 (kon.) | Aberdeen – Häcken 5:1 (kon.) | Hibernian – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Linfield – Banja Luka 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Újpest FC – Vaduz 2:1 (kon.) | Pogoń – Osijek 0:0 (kon.) | KF Drita – Feyenoord 0:0 (kon.)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2 (kon.) | Partizan – Dunajská Streda sk 1:0 (kon.) | Valur – Bodö/Glimt 0:3 (kon.)
Salihorsk – Fola 1:2 (kon.)
Partizan Belehrad
1:0 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Štvrtok 22.07.2021, 21:00 • Stadion Partizana, Belehrad (Srbsko) • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Druhý polčas už žiadny presný zásah nepriniesol a DAC tak prehralo na horúcej pôde v Belehrade 1:0! Môžeme konštatovať, že v druhom polčase slovenský zástupca zlepšil svoj výkon a miestami si dokázal vytvoriť aj nejaký ten menší tlak či pološance, ale vyloženú gólovú šancu nemal a nebyť fantastického brankára Jedličku, zrejme by odveta na Slovensku už bola len formalitou. Takto ešte Dunajská Streda má v odvete šancu, výsledok 1:0 je hrateľný.

Ďakujem za pozornosť a prajem už dobrú noc! (22:55:54)

90+6

90+5
    Faul hostí a to zrejme bolo všetko z tohto stretnutia.

90+4
    Slovenský zástupca sa presúva na útočnú polovicu, ale nedokáže sa tam presadiť. Čoskoro sa naplní aj nadstavený čas.

90+3
    Ofsajdom sa končí tento rýchly brejk Partizanu. Hostia ešte majú šancu skúsiť niečom smerom dopredu vymyslieť.

90+2
    Dunajská Streda to ešte skúška smerom dopredu, ale domáca obrana je pozorná. No, škoda, že takto DAC nehral počas celého zápasu.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Striedanie v tíme Partizan Belehrad: z ihriska odchádza Ricardo, prichádza Milovanović.

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Len faulom sa končí táto útočná snaha hostí. Hra hostí sa čoraz viac zlepšuje, ale zrejme je to už v tomto zápase neskoro.

88
    K lopte sa už dostáva DAC, hostia sa snažia o rýchly prechod do útoku. Partizan vysoko napáda rozohrávku nášho zástupcu v tejto súťaži.

87
    Na útočnú polovicu sa presúvajú domáci, snažia sa tam s loptou hrať čo najdlhšie.

86
    Aj druhý rohový kop dokázal Partizan ubrániť, ale hostia ešte zostávajú pri lopte. Tieto chvíle jednoznačne patria DAC.

85
    Slovenský zástupca zahrával rohový kop a po krátkom nápore si DAC rohový kop zopakuje.

84
    Hra je teraz prerušená, domáci futbalista Miljiković potrebuje ošetrenie a ide za postrannú čiaru.

83
    Uvidíme, či DAC skúsi prípadne zariskovať v útoku a pokúsiť sa tak o vyrovnanie.

82
    Dunajská Streda s loptou na kopačkách, ale hosťom sa nedarí presadiť na útočnej polovici. Snáď ešte nejaký zaujímavý moment uvidíme.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Určite sa ešte bude niečo nadstavovať.

80
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Taiwo, prichádza Sharani.

79
    K lopte sa dostal Nicolaescu, ale jeho zakončenie spoza pokutového územia bolo veľmi nepresné a lopta skončila niekde na tribúne.

78
    Rodiaci sa rýchly brejk hostí zastavil súper taktickým faulom. DAC získava loptu na svoje kopačky.

77
    Domáci fanúšikovia stupňujú intenzitu povzbudzovania. Partizan by určite chcel na Slovensko pricestovať s viacej strelenými gólmi, prípadné víťazstvo 1:0 ešte nič neznamená.

76
    Obaja tréneri spravili po dve zmeny, všetko to bolo post za post. Uvidíme, čo prinesie zvyšok tohto stretnutia, DAC ešte určite nemá nič stratené.

75
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Balič, prichádza Njie.

75
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Divković, prichádza Nicolaescu.

74
    Striedanie v tíme Partizan Belehrad: z ihriska odchádza Jojić, prichádza Šćekić.

74
    Striedanie v tíme Partizan Belehrad: z ihriska odchádza Marković, prichádza Holender.

73
    Pomaly sa dostávame do záverečnej časti druhého polčasu. Domáci stále vyhrávajú 1:0, ale nebyť brankára Jedličku, určite by Partizan cestoval na odvetu s podstatne väčším víťazstvom.
    72.

72
    Budem sa opakovať, ale opäť fantastický Jedlička! Brankár hostí vytiahol dva výborný zákroky, najprv vyrazil Natchov pokus spoza pokutového územia k tyčke a poradil si aj s dorážkou Gomesa!

71
    Žltú kartu dostáva Brunetti Valor (DAC 1904 Dunajská Streda).

70
    Pekný útočný výpad hostí, Ciganiks potiahol loptu do pokutového územia a vybojoval rohový kop pre DAC.

69
    Taiwo padol tesne pred pokutovým územím, pýtal si priamy kop, ale pri lopte zostáva Partizan.

68
    Tento útočný výpad domácich sa končí nedovoleným zákrokom. Loptu na svoje kopačky získava Dunajská Streda.

67
    Žltú kartu dostáva Miljiković (Partizan Belehrad).

66
    Vyzerá to, že hostia začínajú trocha ožívať. Vyloženú gólovú šancu však v tomto zápase DAC ešte nemal.

65
    Nový muž na ihrisku Ciganiks centroval, ale lopta len pretlela cez pokutové územie domácich. Toto však boli veľmi pekné momenty zo strany DAC.

64
    Hosťujúci Taiwo prekvapivo prenikol s loptou až do pokutového územia, ale v dobrej pozícii už nedokázal presne prihrať.

63
    Diváci na štadióne sa bavia futbalom, neustále povzbudzujú, spievajú chorále. Aj oni sú určite veľkou vzpruhou pre futbalistov Partizanu.

62
    Hodina z tohto stretnutia v Belehrade je už minulosťou. Partizan aj naďalej vyhráva najtesnejším možným rozdielom 1:0!

61
    Striedanie v tíme Partizan Belehrad: z ihriska odchádza Jović, prichádza Natcho.

61
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Moumou, prichádza Ciganiks.

60
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Fábry, prichádza Nebyla.

59
    Srbský celok presúva kombináciu na svoju polovicu ihriska. Dunajská Streda už nemá ani veľa síl na napádanie súperovej rozohrávky.

58
    Urošević sa dostal k odrazenej lopte po strele Jovića, ale jeho zakončenie z nádejnej pozície smeruje tesne nad bránu DAC.

57
    Ďalšie zakončenie domácich a jeho autorom bol Jović, vo veľkej šancu však opäť zlyhal! Dunajská Streda môže byť rada, že prehráva len o jeden gól.

56
    Domáci celok zahrával rohový kop. Jedličkova vyboxoval loptu do bezpečia, hostia sú stále pod tlakom.

55
    Až teraz, ale ihneď sa domáci vrátili späť a loptu získavajú na svoje kopačky. Partizan sa nemá kam ponáhľať a skúša postupnú rozohrávku smerom dopredu.

54
    Partizan pokračuje v kombinácii na útočnej polovici. DAC sa pokúša o vysoké napádanie, ale domáci teraz chyby nerobia.

53
    Chvíľu to vyzeralo, že slovenský zástupca bude vyrovnanejším súperom v druhom polčasu, ale opäť sa Dunajská Streda musí len brániť.

52
    Miljiković centroval na Gomesa a jeho hlavička ide tesne vedľa hosťujúcej brány. Všetko sa to začína vracať do starých koľají a obraz prvého polčasu sa prenáša aj do toho druhého.
    51.

51
    Tak domáci teraz môžu ľutovať! DAC totálne vyhorela v obrane, Jović dostal fantastickú prihrávku, prenikol do pokutového územia, kde si všetkých zasekol a išiel zakončiť, ale pod nohy sa mu včas hodil Jedlička! Brankár DAC je najlepším hráčom svojho mužstva v tomto zápase, poradil si aj s následnou dorážkou Pantića.

50
    Dunajská Streda sa prebojovala až do pokutového územia, ale tam sa Taiwovi nepodarilo úspešne zakončiť. Smerom dopredu sa snaží preniknúť Partizan Belehrad.

49
    No uvidíme, akú hru predvedie slovenský zástupca v druhom polčase. V tom prvom to bolo veľmi zlé, stále je to len rozdielom jedného gólu.

48
    Zrodil sa rýchly brejk Partizanu, hostia to však zvládli. Tlak domácich potom pokračoval, ale prerušil ho postranný rozhodca, ktorý signalizuje ofsajd.

47
    Faul prerušil toto útočné ťaženie hostí, lopta putuje na domáce kopačky.

46
    Druhý polčas v Belehrade je už v plnom prúde, výkop mali hostia. Ani jeden z trénerov nestriedal.

46
    Začal sa druhý polčas.

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

Úvodné dejstvo v Belehrade je už minulosťou a slovenský zástupca nemá dôvod na úsmev. Partizan vstúpil do tohto stretnutia veľmi aktívne a prakticky od výkopu bola Dunajská Streda pod veľkým tlakom. Ten napokon priniesol zaslúžený gól v 19. minúte, keď skóre stretnutia otvoril Marković. Nebyť skvelého brankára Jedličku, mohol domáci Partizan vyhrávať aj vyšším gólovým rozdielom.

Po prvom polčase teda vyhráva Partizan Belehrad nad Dunajskou Stredou 1:0, druhý polčas sa začne približne o 22:02.

45+2
    Prvý polčas sa skončil.

45+1
    V prvom polčase sa nadstavuje 1 minúta!

45
    Ďalšia veľká šanca pre Partizan! Jović však nenavýšil vedenie domáceho celku, po veľkom zaváhaní obrany DAC sa domáci futbalista dostal až pred bránu, ale skvelého Jedličku sa mu prekonať nepodarilo!

44
    Žltú kartu dostáva Taiwo (DAC 1904 Dunajská Streda).

43
    Sme už v samom závere prvého polčasu. DAC je pri lopte a snaží sa ešte niečo zaujímavého vymyslieť.

42
    Mohli sme vidieť útok hostí, k lopte sa dostal Fábry a rozhodol sa tesne pred pokutovým územím zakončiť, jeho nepresná strela však smeruje vysoko nad bránu domáceho tímu.

41
    Momentálne je pokoj na ihrisku, Partizan drží loptu na kopačkách a zbytočne už nechce zrejme v závere úvodného dejstva riskovať.

40
    Znova sa hra prerušila, ošetrenie si pýtal domáci Vujačić. Napokon je v poriadky a záver prvého polčasu môže pokračovať ďalej.

39
    Baličov center končí pri brankárovi Stojkovićovi, ktorý tak po veľmi dlhej dobe má nejakú prácu. Uvidíme, čo ponúkne zvyšok prvého polčasu.

38
    Divković sa presunul s loptou na kopačke do pokutového územia hostí, ale už nič zaujímavého tam vymyslieť nedokázal.

37
    Hra sa musela prerušiť. Domáci Jović zostal ležať na ihrisku a bude potrebné jeho ošetrenie. Oba celky si tak teraz trocha vydýchnu.

36
    Gomes si prebral v pokutovom území presnú prihrávku, otočil sa okolo brániacich hráčov DAC, jeho zakončenie musel pokryť brankár Jedlička.

35
    Pomaly sa dostávame do záverečnej časti prvého polčasu. Partizan pokračuje v dominantnom výkone a zrejme sa v šatni DAC budú cez polčas poriadne čistiť žalúdky.

34
    Na centrovanú loptu v pokutovom území hostí reagoval Miljiković, ale jeho hlavička chrbtom k bráne bola nepresná.

33
    Opäť sledujeme útočné ťaženie domáceho celku. Hostia sa snažia o vysoké napádanie súperovej rozohrávky.

32
    Po dlhšej dobe tu bol útočný výpad hostí. Po skrumáži sa dostal na hranici pokutového územia do zakončenia Schäfer, jeho pokus bol zblokovaný do bezpečia.

31
    Polhodina v Belehrade je už minulosťou. Domáci celok úplne zaslúžene vyhráva 1:0 a pokojne to už mohlo byť aj vyšším gólovým rozdielom.

30
    Ďalší center do pokutového územia DAC, ale v tomto prípade si brankár Jedlička pohodlne prebral loptu do svojich rukavíc.

29
    Centrovaná lopta sa dostala na hlavičku Gomesa, jeho pokus len tesne míňa bránu hostí! V tomto prípade defenzíva DAC celkom pochybila a podobným momentom sa musí vyvarovať.

28
    Je tu faul zo strany hostí a to tesne pred pokutovým územím hosťujúceho celku. DAC bude pod veľkým nebezpečenstvom.

27
    Partizan teraz dlho kombinoval na útočnej polovici, ale napokon sa k žiadnej šancu nedostal a takisto po faule odovzdáva loptu na kopačky súpera.

26
    Útočným faulom sa končí táto snaha Dunajskej Stredy, domáci rozohrávajú loptu na svojej polovici ihriska.

25
    Už naozaj veľmi dlhú dobu sa náš zástupca nedostal na polovicu svojho dnešného súpera. DAC bude mať čo zlepšovať.

24
    Dostávame sa už za polovicu prvého polčasu. Obraz hry sa nijak nemení, domáci jasne dominujú a hostia sa musia brániť veľkému tlaku.

23
    Po nedovolenom zákroku zahrávali domáci priamy kop. Jović poslal center na Vujačića, ale jeho zakončenie hlavou smeruje vedľa hosťujúcej brány.

22
    Žltú kartu dostáva Balić (DAC 1904 Dunajská Streda).

21
    Aj keď domáci loptu stratia, okamžite prepínajú do vysokého napádania súperovej rozohrávky.

20
    Slovenský zástupca tak bude musieť doťahovať náskok svojho dnešného súpera. Bude to naozaj veľmi náročná úloha pre DAC.
    19. Lazar Markovič (PAB) - 1:0

19
    Partizán dal gól!
    A je tu otvárací gól tohto stretnutia! Veľký tlak domáceho Partizanu je odmenený presným zásahom, presnú prihrávku pred pokutové územie dostal LAZAR MARKOVIĆ a ten krásnou strelou poslal loptu presne k tyčke – 1:0!

18
    Jovič našiel presnou prihrávkou Ricarda, ten teraz zakončoval spoza pokutového územia, ale mieril len vedľa Jedličkovej brány.

17
    Toto bol rýchly útok zo strany domácich, ale hostia si dali pozor. DAC sa snažilo vyviesť loptu do stredu ihriska, ale znova vidíme ťaženie Belehradu.

16
    Priam elektrizujúca atmosféra je v Belehrade. Divákom určite veľmi chýbalo tak dlhú dobu nebyť priamo na štadióne a tak si to teraz vynahradzujú.

15
    Štvrťhodina zápasu je už preč a je jasné, že Partizan v nich dominoval. DAC to bude zrejme podľa očakávania skúšať hlavne cez rýchle brejky.

14
    Opäť sú hostia pod veľkým tlakom. Domáci fanúšikovia volajú po góle a nebyť Jedličku, už aspoň jeden v bráne DAC mohol byť.

13
    Žltú kartu dostáva Jović (Partizan Belehrad).

13
    Žltú kartu dostáva Vera (DAC 1904 Dunajská Streda).

12
    Fantastický Jedlička! Brankár hostí opäť zachránil svoj celok, keď sa prihrávka do pokutového územia dostala na kopačku Ricarda, ale ten v čistej šanci brankára Jedličku neprekonal a drží sa za hlavu!

11
    Úvodných desať minút je už minulosťou v Belehrade. Hostia museli čeliť veľkému úvodnému náporu a Jedlička má už za sebou aj jeden veľmi dôležitý zákrok.

10
    Je tu prvý strelecký pokus hostí priamo na bránu. Postaral sa oň Taiwo, mieril však len slabo do miest, kde bol pripravený brankár Stojkovič, kapitán a legenda tohto klubu.

9
    Zaplnený štadión a výborná atmosféra hneď od úvodného výkopu. Aj toto bude dnes veľká výhoda a silná zbraň Belehradu, ktorý je pasovaný do úlohy favorita celého dvojzápasu.

8
    Bol to však určite dôležitý moment, ktorým dal slovenský zástupca o sebe najavo. Ten prvotný tlak domácich je zrejme na teraz zažehnaný, ale tak ako sa očakávalo, DAC to bude mať v Belehrade veľmi náročné.

7
    Dunajská Streda sa postupnou kombináciou dostala pred pokutové územie, prvú strelu hostí v tomto zápase vyprodukoval Schäfer, jeho zakončenie však míňa priestor domácej brány.

6
    Toto bol veľmi nevydarený center zo strany Partizanu, brankár Jedlička si pohodlne zbehol po loptu a dostáva ju už na svojich spoluhráčov.

5
    Ďalší rýchly útok domácich, ale Saničaninov center len preletel cez pokutové územie hostí. No, Dunajská Streda nevstúpila do tohto stretnutia ideálne, ale našťastie gól zatiaľ neinkasovala.

4
    DAC je hneď v prvých minútach pod veľkým tlakom. Partizan zahrával v krátkom slede druhý rohový kop v tomto zápase, po ňom nožničkami zakončoval Pantič, ale jeho pokus smeruje nad bránu hostí.
    3.

3
    Partizan mohol vyhrávať! Chyba hosťujúcej defenzívy, Jovič dostal loptu do pokutového územia na Pantiča a jeho následné zakončenie priamo z pred brány musel hasiť výborným zákrokom brankár Jedlička!

2
    Uvidíme, či DAC dokáže nadviazať na pomerne úspešné výsledky našich zvyšných zástupcov. Slovan včera doma remizoval s YBB 0:0, bez gólov hrala rovnako pred malou chvíľou doma aj Trnava so Sepsi a Žilina prekvapivo vyhrala na pôde Limassolu 3:1!

1
    Prvý polčas v Belehrade je už v plnom prúde, výkop mal domáci celok. Štadión je slušne zaplnený, malo by byť prítomných podľa dostupných informácií 13 000 divákov.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne!

Úvodné zostavy:

Partizan Belehrad: Stojkovič – Miljkovič, Vujačič, Saničanin, Uroševič – Jojič, Zdjelar – Markovič, Pantič, Jovič – Ricardo

Náhradníci: Popovič, Natcho, Holender, Pavlovič, Baždar, Djordjevič, Ščekič, Ostojič, Milovanovič, Lutovac, Smiljanič

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Vera, Kružiliak, Beskorovainyj, Valor, Moumou – Fábry, Schäfer, Balič – Divkovič, Taiwo

Náhradníci: Vantruba – Veszelinov, Ciganiks, Malý, Muhamedbegovic, Nebyla, Njie, Rymarenko, Nicolaescu, Sharani, Andzouana

Rozhodca: Maae (DEN) – Nørgaard (DEN), Mastrup (DEN)

Vítam všetkých fanúšikov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Partizan Belehrad a DAC 1904 Dunajská Streda. Začiatok stretnutia je naplánovaný na 21:00.

Vo štvrtok nás čakajú prvé zápasy druhého predkola Európskej konfederačnej ligy. Do hry sa dostávajú aj slovenské mužstvá. Vicemajster z Dunajskej Stredy mal veľmi ťažký žreb, keďže narazí na srbského vicemajstra Partizan Belehrad, ktorý je na futbalovej mape veľmi dobre známy.

Srbská najvyššia futbalová súťaž už odštartovala minulý víkend. Partizan v prvom kole zvíťazil na pôde Proleteru vysoko 4:0. Naša Fortuna liga sa začína až tento víkend, DAC má za sebou päť prípravných zápasov, v ktorých tri vyhral a dva prehral.

Favoritom tohto dvojzápasu je srbský celok, ale Dunajská Streda avizuje, že sa len tak nevzdá a bude bojovať. Ako dopadne prvé stretnutie v Belehrade a kto bude mať výhodnejšiu pozíciu do odvety? Sledujte náš online prenos!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Góly: 19. Marković

Karty:   13. Jović (PAB), 67. Miljiković (PAB) – 13. Vera (DUN), 22. Balić (DUN), 44. Taiwo (DUN), 71. Brunetti Valor (DUN)

Partizan Belehrad: Stojković (C) – Miljiković, Vujačić, Saničanin, Urošević – Jojić, Zdjelar – Marković, Pantić, Jović – Gomes
    Náhradníci: Popović – Natcho, Holender, Šćekić, Ostojić, Lutovać, Smiljanić, Pavlović, Baždar, Djordjević, Milovanović

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Vera, Kružiliak, Beskorovainyj, Valor, Moumou – Fábry, Schäfer, Balič – Divković, Taiwo
    Náhradníci: Vantruba, Veszelinov – Muhamedbegović, Sharani, Rymarenko, Ciganiks, Andzouana, Njie, Nebyla, Nicolaescu, Malý

Štvrtok 29.07.2021
    Dunajská Streda - Partizan 0:2

Góly: 20. Pantič, 80. Gomes

Karty:   35. Beskorovayny (DUN), 51. Vera (DUN), 89. Nicolaescu (DUN) – 11. Urošević (PAB), 16. Vujačić, (PAB), 35. Pantić (PAB), 50. Jojić (PAB)

Nepremenená penalta: 78. Balić (DUN), brankár Popović zneškodnil

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:0. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:12.