6 6
Viktória Hrunčáková
0
2 1
Štvrtok 22.07.2021, 16:05WTA Gdyňa - BNP Paribas Poland Open (antuka) • Osemfinále

6:1
    GEM, SET, ZÁPAS Maryna Zanevská! Belgická tenistka ukončila tento zápas čistou hrou a jednoznačne ovládla aj druhý set a to pomerom 6:1! Viktória Kužmová začala výraznejšie trápiť svoju súperku až v samom závere a to už bolo neskoro. Do štvrťfinále tak postupuje Maryna Zanevská z Belgicka.

40-0
    Maryna Zanevská z Belgicka získava tri mečbaly!

5:1
    Viktória Kužmová predsa len získava aspoň jeden gem v druhom sete, kanára odvrátila a znižuje na 1:5! Maryna Zanevská však ide podávať na víťazstvo v tomto zápase.

40-15
    Kužmovej skrátený úder zastavila páska! Maryna Zanevská pri servise súperky získava dva mečbaly!

5:0
    Maryna Zanevská z Belgicka už tento gembal využíva a napokon s ťažkosťami potvrdila brejk a vyhráva v prvom sete 5:0! Viktória Kužmová musí podávať na udržanie sa v tomto zápase a na odvrátenie kanára.

40-A
    Viktória Kužmová získava svoj prvý brejkbal v tomto zápase!

40-30
    Belgičanka po dlhšej výmene získava gembal na potvrdenie brejku.

4:0
    Zanevská poslal presný forhend na čiaru, druhý brejkbal už premenila a v druhom sete vyhráva 4:0! Toto vyzerá na skorý koniec stretnutia.

40-15
    Po ďalšej chybe našej tenistky prichádzajú dva brejkbaly!

3:0
    Dropšotom ukončila Zanevská tento gem, napokon s miernymi problémami brejk potvrdila a v druhom sete vyhráva 3:0! To sú už veľké problémy pre Viktóriu Kužmovú.

2:0
    Na druhý pokus to už Belgičanke vyšlo a získava v druhom sete hneď prvý servis našej tenistky! Maryna Zanevská vyhráva 2:0 v druhom sete a čaká ju podanie na potvrdenie brejku.

A-40
    Zanevská využila postavenie našej tenistky na sieti a získava druhý brejkbal!

40-30
    Forhend Kužmovej zastavuje páska, je tu brejkbol!

1:0
    Ten aj využíva a v druhom sete ide do vedenia 1:0!

6:2
    Nuž, slovenská tenistka absolútne nezvládla servis na udržanie sa v prvom sete, nezískala v ňom ani fiftín a tak Maryna Zanevská vyhráva prvý set jednoznačným pomerom 6:2! Viktória Kužmová musí v druhom sete jednoznačne pridať a výrazne zlepšiť svoju hru.

40-0
    Zanevská sa prezentuje presným bekhendom a pri servise súperky získava tri setbaly!

5:2
    Úder slovenskej tenistky zastavila páska. Maryna Zanevská sa ujíma vedenia 5:2 v prvom sete a Viktória Kužmová tak musí podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve.

4:2
    Viktória Kužmová umiestnila presný forhend na čiaru a v prvom sete znižuje na 2:4 z jej pohľadu!

4:1
    Na tretí pokus už Zanevská brejk potvrdiť dokázala a vyhráva 4:1 v prvom sete!

3:1
    Maryna Zanevská sa opäť prezentovala úspešným returnom a čistou hrou berie servis Kužmovej! Belgičanka vyhráva 3:1 v prvom sete a čaká ju servis na potvrdenie brejku.

40-0
    Veľké problémy pre Kužmovú, od siete získava jej súperka tri brejkbaly!

2:1
    Maryna Zanevská opäť ukončila svoj servis priamym bodom a ujíma sa vedenia 2:1 v prvom sete!

1:1
    Napokon aj Viktória Kužmová zaznamenáva pri svojom prvom servise čistú hru a vyrovnáva na 1:1 v prvom sete!

1:0
    Belgická tenistka ukončila prvý gem priamym bodom a čistou hrou sa dostáva do vedenia 1:0 v prvom sete!