Plzeň – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 1:0 (kon.) | Liberec – Slovácko 0:1 (kon.)
Zlín – Slavia 0:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (2:0)
FK Mladá Boleslav
cz Nedeľa 25.07.2021, 16:00 • Doosan Arena, Plzeň • Česká FORTUNA:LIGA • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou. (18:00:47)

Je dobojováno! Viktoria Plzeň zvládla úvodní těžkou prověrku nového ročníku a na domácím hřišti poráží Mladou Boleslav těsně 2:1. Plzeň šla do kabin po poločase s dvoubrankovým náskokem, nicméně ve druhé půli zadělal na drama Milan Škoda, který zužitkoval přesný pas Ewertona. Ačkoliv byli hosté lepším celkem ve druhém poločase, vyrovnat už nestihli. Západočeši si tak do tabulky připisují první tři body.

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:9.

90+6

90+5
    Tomáš Chorý drží balon u rohového praporku, tohle už domácí zvládnout a tento duel vyhrají.

90+5
    Žlutou kartu dostává David Douděra (FK Mladá Boleslav).

90+4
    Hlavní rozhodčí ponechal hostům výhodu po faulu Chorého na Plechatého, nicméně nic z toho hosté nevymysleli.