Celodenný liveblog (kon.)
koniec udalosti
Celodenný liveblog

cz Nedeľa 25.07.2021, 03:15 • Aomi Urban Sports Park, Tokio • OH - 3×3 Basketbal

To je ode mne vše, napočtenou! (16:09:05)

To je pro dnešek z Aomi Urban Sports Parku vše, máme hotovo! Program 3x3 basketbalového turnaje bude pokračovat zase zítra, tentokrát je ale start naplánován na čtvrtou ráno našeho času.

15:02
    Nizozemci vedou v předposledním utkání dne nad Čínou 3:1, odehrána byla ale jen minuta.

15:02
    Konečný výsledek: ROV – USA 16:20! Parádní obrat!

14:43
    Rusky zatím vedou 10:8, zbývá ještě tři a půl minuty.

14:24
    Následuje souboj tradičních rivalů, Američanky budou bojovat s reprezentantkami ROV.

14:24
    Konečný výsledek: Čína – Francie 20:13!

14:11
    Francie vede nad Čínou 11:10, asijský tým se bude snažit v posledních minutách odvrátit prohru.

13:20
    Ve dvě hodiny uvidíme předposlední ženský duel programu, bitvu Čína – Francie.

12:42
    Konečný výsledek: Japonsko – Nizozemí 20:21!

12:25
    S velkým zpožděním bylo zahájeno poslední utkání třetího bloku zápasů, duel Japonsko – Nizozemí.

11:58
    Konečný výsledek: ROV – Polsko 16:21!

11:55
    Naši východní sousedé Rusům odskočili, dvě a půl minuty před sirénou je skóre 18:15.

11:46
    Duel zatím nabízí vyrovnanou podívanou. ROV se drží ve vedení, Poláci jim ale šlapou na paty.

11:19
    Za půl hodiny je na programu další utkání mužů, tentokrát se proti sobě postaví hráči ROV a Polska.

11:18
    Konečný výsledek: Japonsko – Francie 19:15!

11:16
    Japonsko míchá kartami v tabulce ženského turnaje, dvacet sekund před koncem má náskok 19:15.