Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 3. deň | (kon.) |
Závod mužů | Vítěz: K. Blummenfelt (NOR) (kon.) |
400m polohové preteky - finále (muži) | Vítěz: Ch. Kalisz (USA) (kon.) | | | 100m motýlik - semifinále (ženy) | (kon.) |
400m voľný štýl - finále (muži) | Vítěz: A. Hafnaoui (TUN) (kon.) | | | 400m polohové preteky - finále (ženy) | Vítěz: J. Ohašiová (JPN) (kon.) |
100m prsia - semifinále (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m voľný štýl - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
100m znak - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m voľný štýl - rozplavby (muži) | (kon.) |
100m prsia - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 100m znak - rozplavby (muži) | Vítěz: K. Kolesnikov (RUS) (kon.) |
400m voľný štýl - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledeckyová (USA) (kon.) | | | 4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (muži) | Vítěz: Itálie (kon.) |
Do 61 kg (muži) | (kon.) | | | Do 67 kg (muži) | (kon.) |
Do 61 kg - finále (muži) | Vítěz: Li Fa-pin (CHI) (kon.) | | | Do 67 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Čchen (CHN) (kon.) |
Skeet - deň prvý (ženy) | (kon.) | | | Vzduchová pištoľ - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skeet - deň prvý (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pištoľ - finále (ženy) | Vítěz: V. Bacaraškinová (ROC) (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (muži) | Víťaz: William Shaner (USA) (kon.) |
C1 - rozjazdy (muži) | (kon.) | | | K1 - rozjazdy (ženy) | (kon.) |
Tímové preteky - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Tímová súťaž - ŠF, SF a F (ženy) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Kvalifikácia žien | (kon.) |
Individuálne preteky (ženy) | Vítěz: A. Kiesenhoferová (AUT) (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
Zmiešaná štvorhra - štvrťfinále | (kon.) | | | Dvojhra (muži, ženy) - 2. kolo | (kon.) |
Zmiešaná štvorhra - semifinále | (kon.) |
Do 52 kg - eliminácia a štvrťfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 66 kg - eliminácia a štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: U. Abeová (JPN) (kon.) | | | Do 66 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: H. Abe (JPN) (kon.) |
Skif - semifinále E/F (muži) | (kon.) | | | Skif - semifinále E/F (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) |
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojskif ľahkej váhy - opravy (ženy) | (kon.) |
Párová štvorka - opravy (muži) | (kon.) | | | Párová štvorka - opravy (ženy) | (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Dvojskif - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - semifinále (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Celodenný prehľad | (kon.) |
Drezúra (tímy a jednotlivci) | (kon.) |
Veľká Británia - Nemecko | 1:2 (kon.) | | | Austrália - Španielsko | 3:1 (kon.) |
Japonsko - Čína | 3:4 (kon.) | | | Nový Zéland - Argentína | 3:0 (kon.) |
3 m doska synchro - finále (ženy) | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (ženy) | Vítěz: L. Kieferová (USA) (kon.) | | | Kord, jednotlivci (muži) | Vítěz: R. Cannone (FRA) (kon.) |
Do 57 kg - predkolo, OF, ŠF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 68 kg - predkolo, OF, ŠF a SF (muži) | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: A. Zoloticová (USA) (kon.) | | | Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: U. Rašitov (UZB) (kon.) |
Juhoafrická rep. - Taliansko | 2:21 (kon.) | | | Maďarsko - Grécko | 9:10 (kon.) |
USA - Japonsko | 15:13 (kon.) | | | Austrália - Čierna Hora | 10:15 (kon.) |
Srbsko - Španielsko | 12:13 (kon.) | | | Chorvátsko - Kazachstan | 23:7 (kon.) |
India - Austrália | 1:7 (kon.) | | | Japonsko - Argentína | 1:2 (kon.) |
Španielsko - Nový Zéland | 3:4 (kon.) | | | Južná Afrika - Holandsko | 3:5 (kon.) |
Lucie Pudilová - Talita Bernardoová | Víťazka: Bernardoová (kon.) | | | Marcin Naruszczka - Samuel Krištofič | Víťaz: Krištofič (kon.) |
Randy Costa - Adrian Yanez | Vítěz: Yanez (kon.) | | | Miranda Mavericková - Maycee Barberová | Vítěz - Barberová (kon.) |
Darren Elkins - Darrick Minner | Vítěz - Elkins (kon.) | | | Kyler Phillips - Raulian Paiva | Vítěz - Paiva (kon.) |
Cory Sandhagen - T. J. Dillashaw | Vítěz: Dillashaw (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
1. a 2. kolo (muži) | (kon.) | | | 1. a 2. kolo (ženy) | (kon.) |
Street - kvalifikácia a finále (muži) | Vítěz: J. Horigome (JPN) (kon.) |
koniec udalosti
Vzduchová puška - kvalifikácia (muži)
Jiří Polášek
Výsledky kvalifikace
1. Chao-žan Jang (CHN) 632,7
2. Lucas Kozeniesky (USA) 631,5
3. William Shaner (USA) 630,8
4. Patrik Jány (SVK) 630,5
5. Omer Akgun (TUR) 629,9
6. Vladimir Maslennikov (ROC) 629,8
7. Ištván Peni (HUN) 629,4
8. Li-chao Šeng (CHN) 629,2
...
14. Jiří Přívratský (CZE) 626,8
19. David Hrčulák (CZE) 625,7
Startovní listina
6. Takayuki Matsumoto (JPN)
7. Omer Ankgun (TUR)
8. Mahdi Yovari (AFG)
9 Petar Gorsa (CRO)
10. Vladimir Maslennikov (ROC)
11. Dane Sampson (AUS)
12. William Shaner (USA)
13. Edson Ismael Ramirez Ramos (MEX)
14. Karolis Girulis (LTU)
15. Sergey Richter (ISR)
16. Mahyar Sedaghat (IRI)
17. Lorenzo Bacci (ITA)
18. Patrik Jány (SVK)
19. Drilon Ibrahimi (KOS)
20. Miran Maricić (CRO)
21. Chao-žan Jang (CHN)
22. Marco Suppini (ITA)
23. Alex Chresten Hoberg (AUS)
24. Deepak Kumar (IND)
25. Li-chao Šeng (CHN)
27. Taeyun Nam (KOR)
28. Julio Cesar Iemma Hernández (VEN)
29. Shao-Chuan Lu (TPE)
30. Sangdo Kim (KOR)
31. Jury Ščerbatševič (BLR)
32 Jon-Hermann Hegg (NOR)
33. Martin Strempfl (AUT)
34. Osama Elsaeid (EGY)
36. Alexis Exequiel Eberhardt (ARG)
37. Serhij Kuliš (UKR)
38. Jurij Jurkov (KAZ)
39. Divyansh Singh Panwar (IND)
40. Henrik Larsen (NOR)
41. Jayson Valdez (PHI)
42. Naoya Okada (JPN)
43. David Hrčkulák (CZE)
44. Zalan Pekler (HUN)
45. Milutin Stefanović (SRB)
46. Youssef Helmy Makkar (EGY)
47. Lucas Kozeniesky (USA)
48. Abdullah Hel Baki (BAN)
49. Milenko Sebić (SRB)
50. Ištván Peni (HUN)
51. Jiří Přívratský (CZE)
52. Oleh Tsarkov (UKR)
53. Tomasz Bartnik (POL)
54. Sergej Kamenskij (ROC)
1. Chao-žan Jang (CHN) 632,7
2. Lucas Kozeniesky (USA) 631,5
3. William Shaner (USA) 630,8
4. Patrik Jány (SVK) 630,5
5. Omer Akgun (TUR) 629,9
6. Vladimir Maslennikov (ROC) 629,8
7. Ištván Peni (HUN) 629,4
8. Li-chao Šeng (CHN) 629,2
...
14. Jiří Přívratský (CZE) 626,8
19. David Hrčulák (CZE) 625,7
Startovní listina
6. Takayuki Matsumoto (JPN)
7. Omer Ankgun (TUR)
8. Mahdi Yovari (AFG)
9 Petar Gorsa (CRO)
10. Vladimir Maslennikov (ROC)
11. Dane Sampson (AUS)
12. William Shaner (USA)
13. Edson Ismael Ramirez Ramos (MEX)
14. Karolis Girulis (LTU)
15. Sergey Richter (ISR)
16. Mahyar Sedaghat (IRI)
17. Lorenzo Bacci (ITA)
18. Patrik Jány (SVK)
19. Drilon Ibrahimi (KOS)
20. Miran Maricić (CRO)
21. Chao-žan Jang (CHN)
22. Marco Suppini (ITA)
23. Alex Chresten Hoberg (AUS)
24. Deepak Kumar (IND)
25. Li-chao Šeng (CHN)
27. Taeyun Nam (KOR)
28. Julio Cesar Iemma Hernández (VEN)
29. Shao-Chuan Lu (TPE)
30. Sangdo Kim (KOR)
31. Jury Ščerbatševič (BLR)
32 Jon-Hermann Hegg (NOR)
33. Martin Strempfl (AUT)
34. Osama Elsaeid (EGY)
36. Alexis Exequiel Eberhardt (ARG)
37. Serhij Kuliš (UKR)
38. Jurij Jurkov (KAZ)
39. Divyansh Singh Panwar (IND)
40. Henrik Larsen (NOR)
41. Jayson Valdez (PHI)
42. Naoya Okada (JPN)
43. David Hrčkulák (CZE)
44. Zalan Pekler (HUN)
45. Milutin Stefanović (SRB)
46. Youssef Helmy Makkar (EGY)
47. Lucas Kozeniesky (USA)
48. Abdullah Hel Baki (BAN)
49. Milenko Sebić (SRB)
50. Ištván Peni (HUN)
51. Jiří Přívratský (CZE)
52. Oleh Tsarkov (UKR)
53. Tomasz Bartnik (POL)
54. Sergej Kamenskij (ROC)
1. Chao-žan Jang (CHN) 632,7
2. Lucas Kozeniesky (USA) 631,5
3. William Shaner (USA) 630,8
4. Patrik Jány (SVK) 630,5
5. Omer Akgun (TUR) 629,9
6. Vladimir Maslennikov (ROC) 629,8
7. Ištván Peni (HUN) 629,4
8. Li-chao Šeng (CHN) 629,2
...
14. Jiří Přívratský (CZE) 626,8
19. David Hrčulák (CZE) 625,7