Escaldes – KF Teuta 0:3 (po pr.) | Hibernians FC – Folgore 4:2 (kon.) | Budućnost Podgorica – HB Tórshavn 0:2 (kon.)
Inter Escaldes
0:3 (0:1)
KF Teuta Durrës
cz Utorok 27.07.2021, 17:45 • Estadi Nacional (Andorra la Vella) [Kapacita: 3 306] • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek úterního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:21:20)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 0:8. Fauly: 26:11.

Dnešní utkání je za námi. Hosté nakonec dokázali smazat výsledek 0:2 z domácího utkání a v dnešním utkání zvítězili 0:3 po prodloužení. O branky se dnes postaral Plaku, který se trefil dvakrát a hlavně díky němu postupují do další fáze Evropské konferenční ligy hosté a v prodloužení z penalty Kallaku, který také hrál skvěle. Domácí dnes prakticky nic nepředvedli, kromě jedné vážnější šance z prodloužení, kdy nastřelili břevno a s Evropskou konferenční ligou se tak loučí.

120+4

120+2
    Domácí se ještě snaží vstřelit kýženou branku, ale zatím se jim to příliš nedaří.

120+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

120
    Jeden z hostujících hráčů se skácel k zemi uvnitř vlastního vápna a musí tak být ošetřen.

120
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhého prodloužení.

118
    Zogaj vyslal na branku střelu z hranice vápna, která však skončila vysoko nad brankou.

116
    Hosté nyní už jen brání a prakticky všechny míče co získají odkopávají daleko od své branky.

115
    Domácí tlačí svého soupeře, ale do vážnější šance se momentálně zatím nedostali.

114
    Na trávníku to momentálně dost vře a hra je tak často přerušována.

113
    Žlutou kartu dostává Stivi Frashëri (KF Teuta Durrës).

112
    Žlutou kartu dostává Pepi Georgiev (KF Teuta Durrës).

112
    Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Sebino Plaku, přichází Fabjan Beqja.

110
    Žlutou kartu dostává Asion Daja (KF Teuta Durrës).

109
    Následně se ještě domácí dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí ho neodpískal.

108
    Žlutou kartu dostává Adrian Gallego (Inter Escaldes).

108
    Domácí se dostali do obrovské šance, ale jeden z nich z hranice pokutového puntíku trefil pouze břevno!