Karaganda – FCSB 2:1 (5:3 po pen.) | FK Liepāja – CSKA Sofia 0:0 (1:3 po pen.) | Tobol Kostanaj – Hajduk Split 4:1 (po pr.)
Vaduz – Újpest FC 1:3 (kon.) | Birkirkara – Ljubljana 1:0 (4:5 po pen.) | Honka Espoo – Domžale 0:1 (kon.)
Dinamo Brest – Plzeň 1:2 (kon.) | Keşla FK – Soči 2:4 (kon.) | Sumgait – Čukarički Belehrad 0:2 (kon.)
Vorskla Poltava – KuPS 2:3 (po pr.) | Bodö/Glimt – Valur 3:0 (kon.) | Häcken – Aberdeen 2:0 (kon.)
FC Santa Coloma – Hibernian 1:2 (kon.) | Levadia Tallinn – Dundalk 1:2 (kon.) | Sepsi – Trnava sk 1:1 (3:4 po pen.)
Žilina – Limassol sk 2:2 (kon.) | Žodino – Kodaň 0:5 (kon.) | Rosenborg – Hafnarfjördur 4:1 (kon.)
Raków – FK Sūduva 0:0 (4:3 po pen.) | Slovácko – Lokomotiv Plovdiv 1:0 (2:3 po pen.) | FC Ashdod – Karabach 0:1 (kon.)
Vålerenga – Gent 2:0 (kon.) | Aarhus – Larne FC 1:1 (kon.) | Borisov – Dinamo Bt. 1:4 (kon.)
Milsami – Elfsborg 0:5 (kon.) | Sivasspor – CS Petrocub 1:0 (kon.) | Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 4:0 (kon.)
Haifa – Dinamo Tbilisi 5:1 (kon.) | New Saints – Kauno Žalgiris 5:1 (kon.) | Tel Aviv – Sutjeska 3:1 (kon.)
Fola – Salihorsk 1:0 (kon.) | Breidablik – Austria 2:1 (kon.) | Novi Sad – FK Ponevěž 1:0 (kon.)
Partizani Tirana – Bazilej 0:2 (kon.) | Feyenoord – KF Drita 3:2 (kon.) | Śląsk – Ararat 3:3 (kon.)
AEK Atény – Velež Mostar 1:0 (2:3 po pen.) | Rijeka – Gżira 1:0 (kon.) | Puskás Akadémia – RFS Riga 0:2 (kon.)
Connah's Quay – Priština 4:2 (kon.) | Banja Luka – Linfield 0:0 (kon.) | Škendija – Riga FC 0:1 (kon.)
Servette – Molde 2:0 (kon.) | Aris Soluň – Astana 2:1 (po pr.) | Universitatea Craiova – Laçi 0:0 (kon.)
Maribor – Hammarby IF 0:1 (kon.) | Bohemians Dublin – Dudelange 3:0 (kon.) | Dunajská Streda – Partizan sk 0:2 (kon.)
Osijek – Pogoń 1:0 (kon.) | Vllaznia Skadar – AEL Limassol 0:1 (kon.) | Santa Clara – Shkupi 2:0 (kon.)
AGF Aarhus
1:1 (0:1)
Larne FC
cz Štvrtok 29.07.2021, 19:00Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (21:09:31)

Narodilo se velké překvapení, když Larne remizovalo na hřišti favorizovaného Aarhusu 1:1 a tím si zajistilo postup do třetího předkola Evropské konferenční ligy. Utkání se domácím zkomplikovalo už ve 26. minuty, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Jon Dagur Thorsteinsson. Na konci poločasu hosté přesilovku využili, prosadil se střídající Ronan Hale. Ve druhém poločase se Aarhus snažil vytvořit si tlak, ale v deseti to měl hodně náročné. Naděje svitla v 73. minutě, kdy proměnil penaltu Patrick Olsen, ale druhou branku, která by zápas poslala do prodloužení se dánskému mužstvu vstřelit nepovedlo.

90+3
    Graham Kelly si prohlíží žlutou kartu za faul, který spáchal v zápasu boje na Grønbæka.

90+2
    Larne se řídí tím, že nejlepší obranou je útok a kopalo krátce po sobě dva rohové kopy a i dál pokračuje s míčem na kopačkách na polovině Aarhusu.

90+1
    Nastavovat se bude ještě pět minut!

89
    Už to vypadalo, že se Bisseck vřítí do zajímavé šance, když v tu ránu vystřelil nad hlavu pomezního ofsajdový praporek.

87
    Střídání v týmu Larne FC: ze hřiště odchází Fuad Sule, přichází Andrew Mitchell.
    Střídání v týmu Larne FC: ze hřiště odchází Mark Randall, přichází Graham Kelly.
    Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Frederik Tingager, přichází Thomas Kristensen.

86
    Zápas už se pořádně vyhrocuje. Sule už musel sáhnout k faulu, aby zastavil Olsena.

82
    Hosté už deset minut před koncem tahají čas. Brankář Larne Rohan Ferguson dostává žlutou kartu za zdržování při rozehrávce od branky.

81
    D'Alberto zatím po svém příchodu na hřiště moc vidět nebyl, ale teď se prezentoval ránou. Ta byla ale nepřesná.

78
    Grønbæk je v poslední době opravdu u všeho. I další jeho střela byla zablokovaná, aby následně Albert Grønbæk fauloval McDaida za žlutou kartu.

77
    Aarhus pokračoval rohovým kopem, ale ani z něj se šance nenarodila.

77
    Domácí usilují o důležitou druhou branku. Grønbæk se hrdinou nestal, jeho dvě rány hosté dokázali zablokovat.

75
    Larne se potřebuje hlavně uklidnit, ještě nemusí panikařit, protože v součtu s prvním zápasem stále vede. Teď ale dostává žlutou kartu Ronan Hale.
    73. Patrick OLSEN - 1:1

73
    AGF Aarhus právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno, domácím už chybí jen jeden gól, aby si vybojovali prodloužení! Míč si na penaltový puntík postavil PATRICK OLSEN a z přehledem pokutový kop proměnil střelou doprostřed branky.

72
    Tak teď už Joshua Robinson žlutou kartu vidí, rozhodčí Chinkov už další jeho faul netoleroval. Domácí budou kopat penaltu, takže mohou vyrovnat!