Zlín – Sigma Olomouc 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 3:1 (kon.) | Pardubice – Bohemians 3:0 (kon.)
Sparta Praha – Hr. Králové 4:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:1 (2:1)
FK Teplice
cz Sobota 21.08.2021, 16:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • Česká FORTUNA:LIGA • 5. kolo

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (17:58:20)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:5.

Je dobojováno a tři body zůstávají v Mladé Boleslavi. Domácí se ve druhém poločase zlepšili ve všech aspektech hry a svému soupeři téměř nic nedovolili. Především ve druhé části druhého poločasu měli několik šancí na navýšení vedení, nicméně uklidňují třetí branka přišla až v 89. minutě, kdy se parádně trefil Stránský.

90+4

90+3
    Domácí závěr zápasu v klidu kontrolují. O výhru je už nemůže nic připravit.

90+2
    Karafiát si všiml rozběhnutého Juráska a hned mu adresoval svůj pas. Dobře ale zasáhl hostující Kodad, který uzmul balon pro sebe.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny tři minuty.

89
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto! Rohový kop Dominika Maška odvrátil Mazuch jen k VOJTĚCHU STRÁNSKÉMU, který parádní ranou zpoza šestnáctky překonal marně se natahujícího Čtvrtečku. Pro domácího fotbalistu to je první branka v české nejvyšší soutěži.

89
    Černý pomalu pracoval s balonem a nechal se dostoupit Stránským, který mu míč odebral a poté ještě získal roh.

88
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Lukáš Mareček, přichází Karel Hasil.

88
    Milan Škoda měl o pár chvil později další šanci, nicméně v tomto případě ani netrefil bránu.

87
    Volný přímý kop rozehrál Dominik Mašek, který našel Škodu. Ten zakončoval z dobré pozice, ale Čtvrtečku nepřekonal.

86
    Žlutou kartou byl potrestán také trenér hostů Radim Kučera, který si zřejmě neodpustil nějaký nevhodný komentář.

85
    Teplice budou dohrávat v deseti! Martin Chlumecký před vápnem fauloval Stránského a po druhé žluté kartě následovalo vyloučení.

84
    Ledecký si chtěl píchnout míč kolem Suchého, ale ten si dokázal dát před svého soupeře tělo a balon uzmul pro sebe.