Ružomberok – Trnava 0:0 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
2:1 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 21.08.2021, 18:00 • Michalovce • Niké liga • 5. kolo

V druhom polčase boli aktívnejší domáci futbalisti, ktorých poslal do vedenia v 51.minúte nádhernou strelou Kanu. Druhý gól na strane Zemplína pridal krásnou strelou Žofčák. Hostia síce v úplnom závere zápasu strelili kontaktný gól, na viac to už ale nestačilo. Michalovce zvíťazili nad Liptovským Mikulášom 2:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (19:56:19)

90+4
    Oshima ťahá protiútok domácich, Michalovce zbierajú cenné sekundy v závere zápasu.

90+3
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    JAKUB ŠVEC strieľa kontaktný gól hostí, pravačkou z vnútra šestnástky nedal domácemu brankárovi šancu – 2:1! Asistencia: ĽUBOSLAV LAURA.

90+2
    Center Káčeríka chytá bez problémov Száraz.

90+1
    Hra sa odohráva v strede ihriska, domáci futbalisti bránia dvojgólové vedenie.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.

90
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Matej Trusa, prichádza Zoran Záhradník.

90
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Igor Žofčák, prichádza Erik Šuľa.

89
    Michalovce držia loptu na polovici hostí, center Kotulu z pravej strany našiel Trusu, ktorý ešte hľadal spätnou prihrávkou svojich spoluhráčov. Následne v tutovke neprestrelil Sváčeka Kvocera.

88
    Káčerík si v súboji proti Oshimovi pomáhal nedovolene, lopta pre Michalovce.

87
    Hra sa odohráva na polovici hostí, čo za daného stavu vyhovuje domácim hráčom.

86
    Kvocera sa prebíja po pravej strane ihriska, striedajúci hráč síce odcentroval, k jeho prihrávke sa nedostal nikto z hráčov domácich.

85
    Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 5 minút, držanie lopty sa postupne vyrovnalo: 54% – 46%.

84
    Hra je prerušená, na zemi končí jeden z domácich futbalistov.

83
    Švec sa dostal do dobrej streleckej príležitosti po peknom prieniku, bránu Michaloviec ale netrafil.