B. Bystrica – Šamorín 1:1 (kon.) | Humenné – KFC Komárno 1:0 (kon.) | Bardejov – Trebišov 0:0 (kon.)
Námestovo – Podbrezová 2:4 (kon.) | Skalica – Košice 2:0 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
1:1 (0:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
Sobota 21.08.2021, 16:30 • Zvolen • MONACObet liga • 5. kolo

V druhom polčase sme sledovali lepší futbal, ako v tom prvom. Stav zápasu otvoril v 69.minúte po rohovom kope hosťujúci Malý. Domácich zachránil v 73.minúte striedajúci Depetris, ktorý sa rovnako presadil hlavou. Banská Bystrica tak remizovala so Šamorínom 1:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (18:22:30)

90+3

90+2
    Center Polievku bol zrazený, uvidíme rohový kop Dukly.

90+1
    Center Richtárecha z ľavej strany je veľmi nepresný, odkop od brány Trnovského.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase dve minúty.

90
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Boateng, prichádza Dolinský.

89
    Zakončenie Polievku z vnútra šestnástky letí vysoko nad bránu hostí.

88
    Center Migaľu smerujúci na zadnú žrď sťahuje vo vzduchu Trnovský.

87
    Strela z otočky v podaní Depetrisa, Trnovský si nenechal zaskočiť.

85
    Pančík napravil svoju chybu a zabojoval, Šamorín môze ísť do protiútoku.

84
    Šamorín je v závere zápasu aktívni, hostia sa snažia streliť víťazný gól.

83
    Hostia neudržali loptu na hracej plochy, Migaľa má k dispozícii autové vhadzovanie.

82
    Útočný faul hostí na domáceho brankára Nôtu.

81
    Nôta dobre vyrazil pokus Štefanku z vnútra šestnástky, nasleduje roh hostí.

81
    Hostia ostanú pri lopte po faule na striedajúceho Leginusa.

80
    Do konca zápasu ostáva posledných 10 minút, dočkáme sa rozuzlenia v dnešnom zápase?

79
    Po centri Polievku zakončuje hlavou nepresne Depetris, odkop od brány Šamorína.

78
    Záver zápasu rozhodne nenudí, hrá sa z jednej strany na druhú.

77
    Šulc bol zastavený nedovolene, hlavný rozhodca ale faul na domáceho útočníka nepíska.