Doneck – Monaco | 2:2 (po pr.) | | | D. Záhreb – Tiraspol | 0:0 (kon.) | | | Brøndby – Salzburg | 1:2 (kon.) |
Radimov – Senica | 0:0 (2:4 po pen.) | | | FTC Fiľakovo – Košice | 0:4 (kon.) | | | Vranov n.T. – Trebišov | 2:1 (kon.) |
Beluša – Trnava | 0:3 (kon.) | | | Veľký Meder – Trenčín | 0:3 (kon.) | | | Čaňa – Humenné | 0:4 (kon.) |
Oravské Veselé – Ružomberok | 0:3 (kon.) | | | Krásno nad Kysucou – L. Mikuláš | 0:5 (kon.) |
Ústí n/O – Vyškov | 0:2 (kon.) | | | Slavičín – Karviná | 1:5 (kon.) | | | Velvary – Chomutov | 3:1 (kon.) |
Sokolov – Bohemians | 0:6 (kon.) | | | Hlučín – Ostrava | 0:1 (po pr.) | | | Uničov – Sigma Olomouc | 2:4 (kon.) |
Kroměříž – Brno | 2:2 (4:5 po pen.) | | | Val. Meziříčí – Prostějov | 0:3 (kon.) | | | Vltavín – Ústí n. L. | 0:0 (odl.) |
Domažlice – Vlašim | 1:7 (kon.) |
koniec
TJ Tatran Oravské Veselé
0:3
(0:2)
MFK Ružomberok
Ján Kmeť
Góly:
4. Kochan (pen.), 44. Madleňák, 55. Múdry
Rozhodca: Dzivjak – Poracký, Bobko
Diváci: 700
Karty: 58. Jurky (ORV), 68. Janič (ORV), 87. Šmiheľ (ORV)
Nepremenená penalta:
TJ Tatran Oravské Veselé:
Feriančik – Šmiheľ, Kmeť, Ondrek, Janič (88. Marko), Gočal (C) (84. Burzík), Jurky, Garaj (66. Remeň), Kudlička, Hvoľka (88. Hruboš), Kraľovanský
Náhradníci: Raček – Hruboš, Škuta, Burzík, Marko, Remeň
Tréner:
MFK Ružomberok: Frühwald – Selecký (33. Kostadinov), Mrva, Mojžiš (79. Luka), Madleňák – Ďungel (62. Dopater), Kochan (C) (62. Luterán), Zsigmund, Múdry, Tancík – Boďa (62. Regáli)
Náhradníci: Červeň – Luterán, Takáč, Regáli, Fabiš, Kostadinov, Dopater, Brenkus, Luka
Tréner:
Náhradníci: Raček – Hruboš, Škuta, Burzík, Marko, Remeň
Tréner:
MFK Ružomberok: Frühwald – Selecký (33. Kostadinov), Mrva, Mojžiš (79. Luka), Madleňák – Ďungel (62. Dopater), Kochan (C) (62. Luterán), Zsigmund, Múdry, Tancík – Boďa (62. Regáli)
Náhradníci: Červeň – Luterán, Takáč, Regáli, Fabiš, Kostadinov, Dopater, Brenkus, Luka
Tréner:
Rozhodca: Dzivjak – Poracký, Bobko
Diváci: 700
Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (18:52:19)