Prostějov – Chrudim 2:0 (kon.)
1. SK Prostějov
2:0 (2:0)
MFK Chrudim
cz Sobota 11.09.2021, 17:00 • Za místním nádražím, Prostějov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (19:01:25)

Dnešní utkání sledovalo 400 diváků.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:7.

Duel je u konce a Prostějov slaví pohodovou výhru 2:0. Domácí byli lepším týmem a o vítězství rozhodli už v prvním poločase, kdy se dvakrát prosadil Filip Žák.

90+3

90+3
    V poslední minutě zápasu přišla závěrečná střela prostějovských fotbalistů, Mikulec znovu zasahuje.

90+1
    Žlutou kartu dostává Petr Juliš (MFK Chrudim).

90+1
    Také Chrudim se ještě dostala k jedné střele, Mucha však zasahovat nemusel a je blízko k čistému kontu.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Marek Hausknecht.

89
    Prostějov už si závěr utkání užívá a ve velkém stylu přidává jednu střelu za druhou. Mikulec ale opět odolal a kryje.

87
    Hanáci se tlačili k další šanci, rozhodčí ale mává ofsajd.

84
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Solomon Omale.

84
    A další střela Prostějova! Tentokrát musel Mikulec zasahovat, poradil si.

83
    Naopak Prostějov se ke střelám celkem snadno. Další zakončení domácích ale minulo východočeskou branku.

83
    Hosté se prokombinovali až do pokutového území, ale k zakončení se nedostali.

81
    Žlutou kartu dostává Jakub Kopřiva (1. SK Prostějov).

80
    A další zakončení prostějovských fotbalistů, kteří mohli přidat třetí branku. Mikulcovi ale pomohla tyč!