Vladivostok – D. Moskva 3:5 (kon.) | Helsinki – Jaroslavľ 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Barys 3:6 (kon.)
Riga – Novgorod 2:1 (kon.) | Red Star Kunlun – Jekaterinburg 1:5 (kon.) | Soči – Kazaň 2:3 (2:3 po s.n.)
S.Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 3:4 (kon.)
Spartak Moskva
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
SKA Petrohrad
cz Utorok 14.09.2021, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Československá stopa v zápase

Jakub Jeřábek (SPM) 0+0,1 střela, čas na ledě 22:31 (20:40:42)

Díky povedené druhé třetině vyhrává hostující celek tento zápas 2:0. Domácí Spartak si nějaké šance vypracoval, ale nedokázal je proměnit. Lars Johansson vychytal čisté konto.

59:20
    Domácí hrají v šesti.

59:00
    Mnoho času hráči Spartaku už nemají na to, aby zdramatizovali tento zápas.

58:30
    Domácí rozehrávají do své branky, Emil Pettersson postupoval do útočného pásma, kam zavezl kotouč.

58:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44
    Domácí si po rychlé akci vypracovali obrovskou šanci, ale puk končí vedle branky, možná ještě Lars Johansson zasáhl.

57:00
    Sledujeme klidnou pasáž na konci třetí třetiny, hosté se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Takticky hrají velmi dobře.

55:43
    Igor Ožiganov a kolegové kombinovali v útočném pásmu, ale do zakončení se tým nedostal.

55:35

54:53
    Rána byla ztečovaná do ochranné sítě. Buly před brankou Danska.

54:33
    Hosté mají ještě minuty přesilovky k dispozici, zatím se zakončením otálejí.

54:16
    Přesilovku hraje Petrohrad, který se usadil v útočném pásmu.

53:34
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Nikišin – 2 min., nedovolené bránění).

53:34
    Hra je přerušena, Moskva hraje aktivně, ale na kontaktní branku čekáme.

53:23

53:10
    Emil Pettersson vypálil, Alexandr Chochlačov se dostal k odraženému puku. Jeho rána do odkryté branky byla zblokovaná.